Zmarł dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Miał koronawirusa

Polska
Zmarł dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Miał koronawirusa
Facebook/Powiat Nowodworski Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim
Bogdan Kułakowski zmarł w wieku 64 lat

Zmarł Bogdan Kułakowski, wieloletni radny miejski, członek Zarządu Powiatu Malborskiego i dyrektor szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. Miał 64 lata. "Covid to nie fikcja, o czym cały czas przypominamy" - napisał lokalny sanepid.

Informację o śmierci dyrektora szpitala podało w mediach społecznościowych starostwo powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim oraz przekazało wyrazy współczucia najbliższym zmarłego. Kułakowski zmarł 31 grudnia.

 

 

 

"Covid to nie fikcja"

 

"Odszedł od nas człowiek zasłużony o wielkim sercu, otwarty na potrzeby innych ludzi" - tak dyrektora placówki pożegnało Powiatowe Centrum Zdrowia w Nowym Dworze Gdańskim, gdzie pracował Kułakowski.

 

 
Kułakowskiego wspomina również powiatowy sanepid w Nowym Dworze Gdańskim. "Wiadomość o śmierci Bogdana Kułakowskiego, dyrektora szpitala w Nowym Dworze Gdańskim niesie wielki smutek i niedowierzanie. Covid to nie fikcja, o czym cały czas przypominamy."
 
 
"Pan Dyrektor Kułakowski dał się nam poznać jako bardzo życzliwy, zawsze gotowy do pomocy sąsiad naszej stacji, także po prostu miły i dobry człowiek. Tyle razy widzieliśmy go przez okno, jak obładowany gadżetami pakował się do auta i jechał do ludzi, do mieszkańców. Już nie zdążymy tego okna otworzyć i się przywitać" - napisano. 
 
 
Bogdan Kułakowski był wieloletnim radnym miejskim, członkiem Zarządu Powiatu Malborskiego i dyrektorem szpitala w Nowym Dworze Gdańskim. 
pgo/msl/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie