14-latek uciekł z ośrodka socjoterapii. Szuka go policja

Polska
14-latek uciekł z ośrodka socjoterapii. Szuka go policja
KPP w Starogardzie Gdańskim
Pomorskie: policja szuka nastolatka, który uciekł z ośrodka socjoterapii

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego prowadzą poszukiwania nastolatka, który uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ustce. 14-latek przebywał tam na podstawie decyzji sądu.

Jak poinformował oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim Marcin Kunka, chłopiec kontaktuje się z opiekunami, jednak nie powiedział, gdzie przebywa.

 

ZOBACZ: Krzywdzenie w czasie epidemii. Przemocy doświadczył co czwarty nastolatek

 

- Policjanci prowadzą poszukiwania opiekuńcze za 14-letnim Adamem Krakowskim, mieszkańcem Starogardu Gdańskiego. Nieletni na początku grudnia br. uciekł z Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Ustce, gdzie nie powrócił - powiedział Kunka.

 

Nastolatek ma niebieskie oczy i 150 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ostatnio miał długie włosy blond ufarbowane na kolor wyblakły róż.

 

KPP w Starogardzie Gdańskim

Policja apeluje o pomoc 

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu nastolatka, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 74 27 355, bądź dyżurnym starogardzkiej komendy tel. 47 74 27 222 lub numerem alarmowym 112.

 

ZOBACZ: Boże Narodzenie. Na drogach będzie więcej policjantów

 

Informacje można również przekazywać mailem komenda.starogard@gd.policja.gov.pl, policjanci zapewniają pełną anonimowość oraz weryfikację każdej przekazanej informacji.

ms/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie