W jednych regionach deszcz, a w innych słońce. Pogoda na piątek, 18 grudnia

Polska
W jednych regionach deszcz, a w innych słońce. Pogoda na piątek, 18 grudnia
piqsels/zdjęcie ilustracyjne

Aura pozostanie niesprawiedliwa. W jednych regionach kraju będzie pochmurno z opadami, a w innych niebo rozpogodzi się. Temperatura też będzie mocno zróżnicowana. Sprawdź szczegółową prognozę na piątek.

W piątek przejaśnienia, a miejscami także rozpogodzenia, występować będą w zachodnich i centralnych regionach kraju. Na pozostałym obszarze utrzyma się całkowicie zasnute niskimi chmurami niebo.

 

Parasole o poranku przydadzą się na północnym wschodzie, gdzie może popadać deszcz, deszcz ze śniegiem i sam śnieg.

 

Temperatura bez zmian

 

Utrzyma się podwyższona temperatura, jak na grudzień. Termometry maksymalnie pokażą po południu od 3 stopni na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 8 stopni na Dolnym Śląsku.

 

twojapogoda.pl

 

 

Wiatr z zachodu i południowego zachodu jest słaby i umiarkowany, tylko chwilami silniejszy. Ciśnienie jest wysokie i nadal będzie rosnąć. W samo południe wyniesie od 1023 hPa na północy do 1028 hPa na południu.

 

Wideo: zobacz prognozę pogody

  

Warunki biometeorologiczne na zachodzie kraju pozostają korzystne, ale na pozostałym obszarze nadal niekorzystnie będą wpływać na samopoczucie meteopatów powodując senność, rozkojarzenie i znużenie.

 

Weekend przyniesie nam wreszcie poprawę pogody. Niebo rozpogodzi się na większym obszarze kraju. Temperatura pozostanie dodatnia, przeważnie od 3 do 5 stopni, ale lokalnie sięgnie nawet 7 stopni.

Łukasz Mielczarek/msl/ twojapogoda.pl, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie