Pochmurnie i z opadami, ale powyżej zera. Pogoda na weekend, 12-13 grudnia

Polska
Pochmurnie i z opadami, ale powyżej zera. Pogoda na weekend, 12-13 grudnia
Pixabay
Prognoza pogody na 12-13 grudnia

Weekend w większości regionów kraju będzie pochmurny, a jeśli pojawią się przejaśnienia, to tylko miejscami i na ogół niewielkie. Na północy i wschodzie popada deszcz, deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura będzie dodatnia, a wiatr słaby.

W sobotę na przejaśnienia będzie można liczyć jedynie miejscami na zachodzie i południu. Poza tym będzie pochmurno, a na północy i północnym wschodzie spadnie deszcz i deszcz ze śniegiem, zaś na Suwalszczyźnie prószyć będzie śnieg.
 
Prognoza pogody na sobotę
Prognoza pogody na sobotę
Temperatura maksymalnie sięgnie od zera na północnym wschodzie do 5 stopni na południu. Wiatr z południowego wschodu osłabnie i nie powinien już potęgować zimna. Ciśnienie bez zmian.
 
 
W niedzielę przejaśnień spodziewamy się na południu, a rozpogodzeń na zachodzie. W pozostałych regionach nie ma szans na ujrzenie słońca. Miejscami na północy i wschodzie popada deszcz i deszcz ze śniegiem, a na Suwalszczyźnie śnieg.
 
Prognoza pogody na niedzielę
Prognoza pogody na niedzielę
Temperatura nawet nie drgnie. Po południu na termometrach ujrzymy od zera na północnym wschodzie do 3-4 stopni w innych regionach. Wiatr nadal będzie słaby, a ciśnienie zacznie szybko rosnąć.
Łukasz Mielczarek/pgo/ Twoja Pogoda
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie