Krzysztof Ibisz żartuje z siwych włosów. "Pierwszy pojawi się w 2077 roku"

Technologie
Krzysztof Ibisz żartuje z siwych włosów. "Pierwszy pojawi się w 2077 roku"
Polsat News
Jeśli gra miałaby premierę w 2077 roku, to i tak premierę prowadziłby Krzysztof Ibisz"

Dziś długo wyczekiwana premiera gry Cyberpunk 2077, której towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa w kanale Polsat Games. Współprowadzącym program będzie Krzysztof Ibisz. - Prowadzę premierę Cyberpunk 2077, bo w roku 2077 na mej skroni pojawi się pierwszy siwy włos - żartował prezenter w "Nowym Dniu z Polsat News".

Ibisz pojawił się przed kamerą w stroju nawiązującym do klimatu gry. Miał na sobie m.in. skórzaną kurtkę i przeciwsłoneczne okulary.  Cytując mema na swój temat powiedział: "Jeśli gra miałaby premierę w 2077 roku, to i tak studio prowadziłby Krzysztof Ibisz". 

 

W dniu telewizyjnej premiery Cyberpunk 2077 Polsat Games uruchomi wyjątkową oprawę antenową, nawiązującą do Night City, czyli miasta, w którym odbywa się akcja gry.

 

ZOBACZ: Cyberpunk 2077. Premiera telewizyjna gry w Polsat Games

 

Unikalna scenografia obecna będzie także w studiu kanału, w którym o godzinie 20:00 wystartuje czterogodzinny program w całości poświęcony najnowszej produkcji CD PROJEKT RED - twórców serii gier o Wiedźminie. Prowadzącymi wyjątkowy wieczór będą Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk. 

Wyczekana premiera

 

W specjalnych strefach pojawią się Radosław Nałęcz - redaktor naczelny Polsat Games czy Piotr "Izak" Skowyrski. Będą oni gościć twórców gry oraz znanych streamerów i influencerów. Transmisja w Polsat Games to cztery segmenty, w których prowadzący i zaproszeni goście wprowadzą widzów w świat Cyberpunka znany z klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020, aż do gry wideo stworzonej w polskim studiu.

 

WIDEO: premiera Cyberpunk 2077

  

- Gra jest droga, też w tym sensie, że jest wyczekana - mówił w Polsat News Radosław Nałęcz. Naczelny Polsat Games dodał, że gra powstawała 8 lat, a wielu graczy jest ciekawych, czy uda się Cyberpunkowi 2077 osiągnąć sukces porównywalny z serią Wiedźmin, której autorem jest to samo studio.

 

ZOBACZ: Nie musicie wydawać majątku na kompa do Cyberpunka 2077. Zagrajcie w 4K w chmurze

 

Nałęcz mówił, że Cyberpunk 2077 to "gra RPG, czyli gra, która ma się skupiać na wyborach graczy".

laf/ml/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie