Deszcz, śnieg i rozpogodzenia. Prognoza na poniedziałek, 30 listopada

Polska
Deszcz, śnieg i rozpogodzenia. Prognoza na poniedziałek, 30 listopada
Piabay

Zimowe akcenty nas nie opuszczą, jednak przeniosą się do regionów, które dotychczas omijały. Spodziewamy się tam deszczu ze śniegiem i śniegu przy temperaturze tylko lekko powyżej zera. Nadal będzie się zabielać i paraliżować ruch drogowy.

W poniedziałek w większości regionów kraju będzie się chmurzyć, ale spodziewamy się większych przejaśnień, a miejscami także rozpogodzeń. Opady mieszane przeniosą się głównie do regionów zachodnich i północnych.
 
Temperatura nieco powyżej zera
 
Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia od zera stopni na wschodzie i południu do 4 stopni na północy i północnym zachodzie kraju.
 
Południowo-zachodni i zachodni wiatr będzie słaby i umiarkowany, tylko chwilami silniejszy.
 
Ciśnienie będzie się wahać
 
Ciśnienie jest wysokie i w ciągu dnia będzie się nieznacznie wahać. W samo południe wyniesie od 1022 hPa na północy do 1027 hPa na południu.
 
 
Warunki biometeorologiczne pozostaną niekorzystne. Osoby wrażliwe na zmiany pogody mogą odczuwać najróżniejsze dolegliwości.
 
We wtorek bez opadów
 
Pogoda podzieli we wtorek nasz kraj na pochmurną z przejaśnieniami północ i pogodne południe. Nigdzie nie powinno padać. Temperatura wyniesie od 0 stopni na wschodzie i południu do 3 stopni na zachodzie i północy.
Łukasz Mielczarek/pgo/Twoja Pogoda
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie