Znachorzy w dobie pandemii. Jak zamienić strach ludzi w gruby portfel

Polska
Znachorzy w dobie pandemii. Jak zamienić strach ludzi w gruby portfel
Polsat News
Transmisja programu "Raport" od godz. 20:50

W najnowszym wydaniu programu "Raport" o tym, jak w dobie pandemii strach przed chorobą wykorzystują pseudouzdrowiciele. Autor reportażu Leszek Dawidowicz przyjrzał się z bliska takim praktykom. W programie również materiał Magdaleny Gębickiej o tym, jak pogodzić naukę zdalną z domowymi obowiązkami. Program "Raport" w Polsat News od poniedziałku do piątku o 20:50.

Pseudouzdrowiciele i znachorzy w dobie pandemii, wykorzystujący strach i niepewność klientów, a także jak pogodzić pracę, z wychowaniem dzieci i nauką zdalną - to tematy, które poruszą dziennikarze we wtorkowym "Raporcie". Program będzie można obejrzeć od godz. 20:50 w Polsat News.

Wahadełkiem w koronawirusa

W dobie pandemii strach przed chorobą wykorzystują pseudouzdrowiciele. Autor reportażu Leszek Dawidowicz przyjrzał się z bliska takim praktykom w kraju. Reporter podając się za pacjenta przekonał się jak wyglądają tego typu "metody leczenia".

 

WIDEO: zapowiedź reportażu Leszka Dawidowicza

  

Tłumaczenia znachorów i ich cennik za usługi mogą wprowadzić w osłupienie. Ile kosztuje wypędzanie koronawirusa ujawnimy w "Raporcie".

 

ZOBACZ: Szczepionka przeciw koronawirusowi. Moderna publikuje wyniki badań

Lekcje na kanapie

W programie również o tym, jak pogodzić naukę zdalną z domowymi obowiązkami.

 

WIDEO: zapowiedź reportażu Magdaleny Gębickiej

  

Reporterka  Magdalena Gębicka odwiedziła rodziny, które zgodziły się  pokazać swoje domowe zacisze.  Jak radzić sobie gdy w domu jest kilkoro dzieci, jeden laptop, słaby Internet, a przy tym rodzice też pracują zdalnie?

 

Gościem Specjalnym programu będzie profesor Krzysztof Simon. Można zadać mu pytanie wysyłając mail na adres: raport@polsat.com.pl.

bas/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie