Polsat News najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną

Polska
Polsat News najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną
Polsat News
Polsat News najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną

Polsat News najbardziej opiniotwórczą stacją telewizyjną w Polsce - wynika z październikowych danych Instytutu Monitorowania Mediów. Za Polsat News uplasowały się stacje TVN24 i TVP Info.

W rankingu ogólnym najczęściej cytowanych mediów Polsat News znalazł się na trzecim miejscu. Nasz kanał awansował jednocześnie o dwa miejsca w porównaniu z poprzednim miesiącem.

 

Wzrost w rankingu spowodowany jest m.in. wywiadem z premierem Mateuszem Morawieckim, który ogłosił, iż będzie rekomendował, aby cała Polska została objęta "czerwoną strefą" w związku ze zdecydowanym wzrostem zachorowań na COVID-19 w kraju.

 

ZOBACZ: Premier: będę rekomendował, by od soboty cała Polska była strefą czerwoną

 

W sumie w pierwszej piętnastce najbardziej opiniotwórczych mediów znalazło się pięć tytułów prasowych, cztery stacje radiowe, trzy stacje telewizyjne i trzy serwisy internetowe.

 

Analizę częstotliwości cytowań poszczególnych mediów przez inne media przeprowadzono na podstawie 49 172 przekazów pochodzących z monitoringu prasy, radia i telewizji, oraz portali internetowych, w których pojawiały się nazwy mediów prasowych; portali internetowych; stacji radiowych i telewizyjnych lub tytuły ich programów. Badanie dotyczy okresu 1-31 października 2020 roku.

 

 

zdr/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie