Warszawa. Runęła kamienica. Na miejscu akcja służb

Polska
Warszawa. Runęła kamienica. Na miejscu akcja służb
Polsat News
Kamienica od dłuższego czasu była wyłączona z użytkowania

Przy ulicy Wrzesińskiej w Warszawie zawaliła się część ściany niezamieszkanej kamienicy. Ze wstępnych informacji straży pożarnej wynika, że w kamienicy nikt nie przebywał; trwają czynności sprawdzające.

Starszy kpt. Michał Konopka z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP w Warszawie poinformował w niedzielę, że przy ulicy Wrzesińskiej 2 w Warszawie zawaliła się część ściany niezamieszkanej kamienicy, która była w budowie.

 

- Sprawdzamy, czy tam na pewno nikogo nie było, aczkolwiek z pierwszych oględzin i z relacji świadków nie mamy informacji, żeby ktoś tam mógł przebywać - przekazał starszy kpt. Konopka.

 

Brak ofiar 

 

Jak dodał, trwa sprawdzanie terenu. - Na tę chwilę mogę powiedzieć, że najprawdopodobniej nikogo tam nie było - powiedział.

 

ZOBACZ: Horror w krakowskiej kamienicy. Pokój wypełniały martwe i zmaltretowane ptaki

 

Kamienica od dłuższego czasu była wyłączona z użytkowania. Aktualnie znajdowała się w remoncie, jednak w weekend nie były prowadzone prace budowlane, wewnątrz nie przebywali pracownicy. 

 

WIDEO: Zawaliła się kamienica w Warszawie

  

 

Runęła cześć ściany frontowej, gruz spadł na zaparkowane auta. Strażacy ustalają czy naruszona konstrukcja nie stanowi zagrożenia. 

laf/prz/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie