Przemysław Saleta w 500. odcinku serialu "Gliniarze"

Kultura
Przemysław Saleta w 500. odcinku serialu "Gliniarze"
Polsat
Przemysła Saleta wystąpi w jubileuszowym odcinku serialu "Gliniarze"

Były kickbokser i zawodowy pięściarz został zaproszony do udziału w jubileuszu. Znana osobowość telewizyjna i ekspert sportowy pojawia się w serialu "Gliniarze" w ważnym momencie. W kogo się wcieli i jaki będzie miał związek z policjantami Wydziału Kryminalnego? Oglądaj odcinek 500 w środę 21 października o godz. 17:00 w Polsacie.

Od dziewięciu sezonów najpopularniejsi "Gliniarze" w Polsce ruszają w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępców na terenie Warszawy i okolic. Widzowie im zaufali, pokochali i śledzą ich losy już od czterech lat. Dlatego z okazji pięćsetnego odcinka producenci przygotowali dla fanów coś specjalnego. To będzie epizod obfitujący w emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Detektywi zmierzą się z najtrudniejszą sprawą w historii, w której stawką będzie życie kogoś bardzo im bliskiego.

 

Śledztwo stanie się wyjątkowo niebezpieczne. Będzie wymagać od policjantów ogromnego zaangażowania, intensywnych działań w różnym zakresie i w ekstremalnie krótkim czasie, dlatego aż dwa zespoły połączą swoje siły pod nadzorem komendanta. 

 

Polsat
 

W trakcie działań detektywów dwaj uzbrojeni i zamaskowani napastnicy nieoczekiwanie zażądają pojawienia się naczelnika Zarębskiego. Nie zrobią tego bez powodu, ponieważ chwilę później go uprowadzają, a sytuacja nabierze nieoczekiwanego obrotu.

 

W toku śledztwa gliniarze przenikają do gangsterskiego półświatka, w którym ważną rolę odgrywa Artur Król, w którego wcieli się Przemysław Saleta. Jego działalność i związek ze sprawą zaskoczy nawet funkcjonariuszy Centralnego Biura Policji! Czy detektywi zdążą uratować naczelnika? I jakie tajemnice odkryją, gdy będą pracować pod przykrywką?

 

Polsat
 

Przed "Gliniarzami" szereg wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. A Król jest świetnie zorientowany w przestępczym półświatku, jego wiedza byłaby dla nich bezcenna! Czy zechce z nimi współpracować?

 

"Gliniarze" odcinek nr 500 w środę 21 października o godz. 17:00 w Telewizji POLSAT. Oglądaj Gliniarze online na IPLA.TV.

red/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie