Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa? Rzecznik PiS: To prywatna sprawa

Polska
Jarosław Kaczyński przeszedł test na koronawirusa? Rzecznik PiS: To prywatna sprawa
Polsat News
Jarosław Kaczyński przebywa od poniedziałku na kwarantannie

Wicepremier i prezes PiS Jarosław Kaczyński od kilku dni przebywa na kwarantannie, ponieważ miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Według mediów przeszedł już test, który dał wynik negatywny. Wicerzecznik PiS nie potwierdza jednak tych informacji.

W poniedziałek Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę, ponieważ miał kontakt z zakażoną osobą, prawdopodobnie jednym z posłów PiS. 

 

Według ustaleń "Super Expressu" prezes PiS miał już wykonany test na koronawirusa - jego wynik jest negatywny, co oznacza, że Jarosław Kaczyński jest zdrowy. Przez kilka dni ma przebywać jeszcze w samoizolacji. 

 

ZOBACZ: Szpital na Stadionie Narodowym. Mamy zdjęcia ze środka

 

- Z Jarkiem jest wszystko dobrze, nie ma objawów. Czuje się dobrze, pracuje, rwie się już do pracy Jarek, zresztą on pracuje cały czas z domu teraz. Jest w świetnej formie – przyznał w rozmowie z "SE" brat cioteczny prezesa Jan Maria Tomaszewski.

 

Wicerzecznik PiS nie potwierdza tych informacji. Pytany o test powiedział, że "nie wiemy, nie wgłębiamy się w ten temat". - To jest prywatna sprawa pana prezesa - stwierdził Radosław Fogiel w rozmowie z polsatnews.pl. 

 

 

jo/sgo/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie