Pijana weszła wprost pod jadące auto. Wstrząsające nagranie

Polska
Pijana weszła wprost pod jadące auto. Wstrząsające nagranie
KMP w Olsztynie
Do groźnie wyglądającego wypadku doszło w Olsztynie

Pijana 46-latka przebiegła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu w Olsztynie i została potrącona przez nadjeżdżający samochód. Zdarzenie wyglądało niebezpiecznie, ale skończyło się na tym, że kobieta doznała jedynie ogólnych potłuczeń - informuje warmińsko-mazurska policja.

Sytuacja została zarejestrowana przez miejski monitoring. Komenda Miejska Policji w Olsztynie postanowiła opublikować nagranie "ku przestrodze".

 

ZOBACZ: Przeleciał nad maską auta podczas kolizji. Okazało się, że jest poszukiwany 

 

Incydent miał miejsce przed godziną 18 w miniony piątek w Olsztynie.  Na ul. Limanowskiego był duży ruch, ale to nie przeszkadzało 46-latce w tym, by spróbować przedostać się przez jezdnię na drugą stronę. Mimo że nieopodal znajduje się przejście z sygnalizacją, piesza wybrała w tym celu niedozwolone miejsce. 

 

Wideo: Groźny wypadek w Olsztynie

   

 

Kobieta wpadła wprost pod nadjeżdżające audi. Pojazd uderzył w nią z taką siłą, że przeleciała kilka metrów do przodu. Pierwszej pomocy 46-latce udzielili świadkowie zdarzenia oraz kierowca samochodu. Niebawem na miejscu pojawiły się także służby ratunkowe.

"Była kompletnie pijana"

"Okazało się, że 46-latka była kompletnie pijana, co potwierdziło badanie policyjnym alkomatem, wskazując stężenie alkoholu w jej organizmie o wartości 2 promili. Kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie po obserwacji medycznej okazało się, że mimo groźnie wyglądającego zdarzenia, nic poważnego się jej nie stało" - przekazała w komunikacie warmińsko-mazurska policja.  

 

ZOBACZ: Pijany 19-latek uderzył w słup i wypadł z auta. "Więcej szczęścia niż rozumu"

 

Za doprowadzenie do kolizji drogowej kobieta została ukarana przez funkcjonariuszy mandatem na kwotę 500 zł. "Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może skończyć się tragicznie" - apelują mundurowi.

ms/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie