Wiceminister Janusz Kowalski zakażony koronawirusem

Polska
Wiceminister Janusz Kowalski zakażony koronawirusem
Wiceminister aktywów państwowych Janusz Kowalski

"Właśnie otrzymałem dodatni wynik testu na koronawirusa. Wszystkich, z którymi miałem kontakt, proszę o pozostanie w domach, zachowanie ostrożności i działanie zgodnie z procedurami. Choroba nie wybiera" - poinformował na Twitterze wiceminister aktywów państwowych, Janusz Kowalski.

W niedzielę Ministerstwo zdrowia poinformowało o 4178 nowych i potwierdzonych przypadkach koronawirusa. Nie żyją 32 kolejne osoby. Liczba zakażonych w Polsce wzrosła do 125 816. Do tej pory z powodu Covid-19 zmarło 3004 osób.

"Choroba nie wybiera"

 

O dodatnim wyniku testu na Twitterze poinformował wiceminister Kowalski. 

 

"Właśnie otrzymałem dodatni wynik testu na koronawirusa. Wszystkich, z którymi miałem kontakt, proszę o pozostanie w domach, zachowanie ostrożności i działanie zgodnie z procedurami. Choroba nie wybiera" - napisał.

 

"Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi"

 

To nie jedyny polityk, który w ostatnich dniach poinformował o zakażeniu. W piątek o pozytywnym wyniku testu napisał poseł Lewicy Krzysztof Śmiszek. "Drodzy, Drogie! Wirus nie wybiera. A i licho nie śpi. Dziś kolejna ogromna liczba zakażeń, w tym, niestety, jedno moje. Czuję się dobrze, trochę jak lekkie przeziębienie. Stosuję się do procedur. Dbajcie o siebie i nie wierzcie koronasceptykom! P.S. Robert zdrowy, odizolowany" - napisał.

 

 

Informacje o zakażeniu przekazywali również polscy biskupi: bp Roman Pindel (ordynariusz diecezji bielsko-żywieckiej) i abp Wiktor Skworc, metropolita katowicki. 

pgo/ml/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie