Samochód uderzył w drzewo. Nie żyje 18-latek, cztery osoby w szpitalu

Polska
Samochód uderzył w drzewo. Nie żyje 18-latek, cztery osoby w szpitalu
KP PSP w Braniewie
Samochodem podróżowali młodzi ludzie w wieku 13-20 lat

W miejscowości Wielewo pod Braniewem (warmińsko-mazurskie) doszło w nocy do wypadku - w drzewo uderzyło auto, którym podróżowała młodzież w wieku 13-20 lat. Pasażerowie auta trafili do szpitala, 18-latek zmarł w szpitalu.

Dyżurny straży pożarnej poinformował w niedzielę rano, że auto, którym podróżowało pięcioro młodych ludzi uderzyło w drzewo.

 

Kierowca miał 20 lat, pasażerowie byli od niego młodsi, najmłodszy uczestnik wypadku miał 13 lat.

 

KP PSP w Braniewie
 

Oficer prasowy straży pożarnej w Braniewie w komunikacie podał, że samochód na prostej drodze (śliskiej, kamiennej kostce) zjechał na przeciwny pas drogi i uderzył w drzewo. Na zamieszczonych w lokalnej prasie fotografiach widać, że drzewo wbite jest niemal w środek samochodu. Auto jest kompletnie zniszczone. Żeby wydostać poszkodowanych strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

 

KP PSP w Braniewie
 

Stan młodych ludzi uczestniczących w wypadku był bardzo poważny. - W chwili wypadku trudno było mówić o dalszych rokowaniach. W najgorszym stanie był nieprzytomny 18-latek. Niestety, młody mężczyzna zmarł na szpitalnym oddziale ratunkowym w Elblągu - podał oficer braniewskiej straży brygadier Ireneusz Ściborek.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie