Tragiczna noc na drogach Warmii i Mazur. Wśród ofiar nastolatka

Polska
Tragiczna noc na drogach Warmii i Mazur. Wśród ofiar nastolatka
Zdj. ilustracyjne/OSP Bisztynek
W nocnych wypadkach na Warmii i Mazurach zginęły trzy osoby

W woj. warmińsko-mazurskim późnym wieczorem w piątek i w nocy doszło do serii tragicznych wypadków drogowych, w których zginęły trzy osoby, m.in pod Ostródą zginęła 15-letnia dziewczyna - poinformowała straż pożarna.

Dyżurny straży pożarnej powiedział, że w nocy na trasie Bramka-Bożęcin w powiecie ostródzkim na lokalnej drodze doszło do wypadku, w którym zginęła 15-letnia dziewczyna.

 

- Autem jechały cztery 15-letnie osoby, kierowca był pełnoletni, ale także bardzo młody. Samochód uderzył w drzewo - powiedział dyżurny straży pożarnej i dodał, że pozostałe osoby jadące samochodem trafiły do szpitala.

 

ZOBACZ: Wypadek polskiego busa w Niemczech. 5 osób nie żyje

 

W Pieszkowie pod Bartoszycami także doszło do wypadku auta, którym jechało dwóch mężczyzn. Samochód uderzył w drzewo, na miejscu zmarł 26-letni mężczyzna, drugi trafił do szpitala.

 

W miejscowości Kośmidry pod Gołdapią dwóch Ukraińców pracowało przy aucie. Byli nietrzeźwi. W pewnym momencie samochód typu bus przejechał po jednym z nich. - Mimo godzinnej reanimacji, mężczyzna zmarł - powiedział dyżurny straży pożarnej.

 

 

Okoliczności i szczegóły wszystkich wypadków będzie ustalać teraz policja.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie