Została zgwałcona i zamordowana. Kamery nagrały jej ostatnie słowa

Świat
Została zgwałcona i zamordowana. Kamery nagrały jej ostatnie słowa
South Salt Lake Police Department
23-latka błagała swojego oprawcę, aby nie robił jej krzywdy

23-letnia Kaitlyn Barron została zgwałcona i zamordowana na parkingu w Salt Lake City. Ofiara i jej oprawca zostali nagrani przez kamery monitoringu. Kobieta w ostatnich chwilach życia błagała napastnika, żeby nie robił jej krzywdy.

28 września policja z Salt Lake City otrzymała zgłoszenie o roznegliżowanych zwłokach kobiety znalezionych na tyłach jednego z parkingów.

 

ZOBACZ: Zabił dwie kobiety i trzymał ich zwłoki w lodówce. Usłyszał wyrok

 

Jak się okazało była to 23-letnia Kaitlyn Barron. Według policji kobieta została zamordowana, a przed śmiercią prawdopodobnie padła ofiarą gwałtu. 

 

Dramatyczne nagranie

 

Poszukując sprawcy przestępstwa policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu. Okazało się, że zarejestrowały one 23-latkę idącą w stronę parkingu. Towarzyszył jej mężczyzna niosący deskorolkę. Po chwili para zniknęła z pola widzenia kamery, jednak na nagraniu słychać krzyki zamordowanej kobiety - poinformował "The Salt Lake Tribune".

 

"Proszę, nie rób mi krzywdy!", "proszę, nie gwałć mnie!" - błagała 23-latka. Na nagraniu słychać również dźwięk "uderzenia/trzasku". Według policji były to odgłosy kamienia znalezionego na miejscu zbrodni, którego sprawca użył do zamordowania kobiety. 

 

 

 

 

 

22-latek oskarżony o morderstwo

 

Później nastąpiła cisza. Po kilkunastu minutach na wideo znów pojawia się mężczyzna z deskorolką, tym razem wychodzi z parkingu, ale jest już sam. Prosto z miejsca zbrodni poszedł do ośrodka dla bezdomnych.

 

ZOBACZ: Syn miał zabić ojca i umyć zwłoki, by zmylić policję. Pomagała mu matka

 

Dzięki nagraniom udało się ustalić podejrzanego o dokonanie zbrodni. Okazał się nim 22-letni Jovanie Silva. Mężczyzna został zatrzymany w sobotę. Miejscowe media podają, że znaleziono przy nim zakrwawioną bieliznę. 

 

 

 

 

22-latek trafił do aresztu, został oskarżony o morderstwo. Odmówił składania wyjaśnień. Jak poinformowano, nie wiadomo czy kobieta i jej oprawca znali się wcześniej. 

 

dk/grz/ polsatnews.pl, The Salt Lake Tribune
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie