"Śniadanie w Polsat News". Szefernaker zdradza "tajemnicę Zjednoczonej Prawicy"

Polska
"Śniadanie w Polsat News". Szefernaker zdradza "tajemnicę Zjednoczonej Prawicy"
Polsat News
Szefernaker "zdradził tajemnicę Zjednoczonej Prawicy"

- Muszę zdradzić pewną tajemnicę Zjednoczonej Prawicy. Nie chciałem tego robić, ale muszę. Pan Kierwiński mnie do tego wywołał - mówił w programie "Śniadanie w Polsat News" wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Paweł Szefernaker z PiS. - Cały tydzień kibicowaliśmy panu Tomczykowi, żeby został szefem klubu PO - powiedział.

Goście Piotra Witwickiego w programie "Śniadanie w Polsat News" komentowali porozumienie w Zjednoczonej Prawicy.

 

ZOBACZ: Porozumienie w Zjednoczonej Prawicy. "Przed nami dobra przyszłość"


- Porozumiały się gangi, które rozkradają Polskę - stwierdził Marcin Kierwiński z PO.


- Z punktu widzenia debaty publicznej opozycja w ogóle nie rozmawia o tym, jak Polakom powinno się żyć lepiej, co zrobić. My ten program realizujemy i cieszę się, że Polacy to docenili, wybrali program PiS. Musimy teraz zrobić wszystko, żeby Polaków w tej kwestii nie zawieść – mówił Szefernaker.


Jak dodał, "z punktu widzenia politycznego bardzo się cieszę, że żyjecie wielopoziomowymi konstrukcjami, kto, kogo, gdzie". - Wybraliście twarz rządu Ewy Kopacz na twarz swojego klubu - powiedział, zwracając się do polityka PO.

 

WIDEO: zobacz fragment programu "Śniadanie w Polsat News"

  

 

"Cicho kibicowaliśmy"


- Ale was boli. Jak pan się boi - odpowiedział Kierwiński. - Chce pan powiedzieć, że to politycy opozycji wylewali te pomyje na Solidarną Polskę? Sami się okładaliście - dodał.


- Muszę zdradzić pewną tajemnicę Zjednoczonej Prawicy – zapowiedział Szefernaker. - Nie chciałem tego robić, ale muszę. Pan Kierwiński mnie w tej chwili do tego wywołał. Wie pan co? Cały tydzień panu Cezaremu Tomczykowi kibicowaliśmy, żeby został szefem klubu PO i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu - dodał.

 

ZOBACZ: Wybory szefa klubu KO. Jest następca Budki


- Jeśli twarz rządu Kopacz ma być nową jakością w polityce… Cicho trzymaliśmy kciuki za pana Tomczyka i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, że człowiek, który w ramach przymusowej relokacji chciał ściągnąć do Polski niezliczoną liczbę uchodźców, dziś jest nową twarzą PO - mówił Szeferneker.


- To nieprawda i wie pan o tym - powiedział Kierwiński.

prz/ Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie