Znany muzyk proponował seks 14-latce. Został objęty policyjnym dozorem

Polska
Znany muzyk proponował seks 14-latce. Został objęty policyjnym dozorem
Policja Pomorska
Matka tej samej dziewczynki zgłosiła również, że znalazła korespondencję córki z 31-letnim mężczyzną

27-latek wysyłał 14-latce zdjęcia swoich narządów płciowych i składał jej propozycje seksualne. Został zatrzymany w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego. Policjanci znaleźli również broń i narkotyki. Decyzją sądu 27-latek został objęty dozorem policji. Według nieoficjalnych informacji zatrzymany to znany muzyk disco polo. Za takie samo przestępstwo zatrzymano również drugiego mężczyznę.

27-letni mężczyzna, mając świadomość, że koresponduje z nastolatką, składał jej propozycje seksualne. Wysyłał jej również, za pośrednictwem czatu jednego z portali internetowych i komunikatora, zdjęcia swoich genitaliów. Na zdjęcia w komputerze natrafiła mama dziewczynki. 

 

ZOBACZ: Korwin-Mikke o sprawie seksu z 14-latką. "Jak nie krzyczy, to widać tego chce"

 

Policjanci zatrzymali podejrzanego w miniony piątek w mieszkaniu na terenie powiatu wejherowskiego (Pomorskie). W mieszkaniu znaleźli marihuanę, broń palną oraz kilkadziesiąt sztuk naboi. Ponadto zabezpieczono tablet, komputery, telefon i pendrive'y, które zostaną przekazane do zbadania biegłemu sądowemu.  

 

WIDEO: relacja reportera Polsat News

  

 

Grozi mu do 8 lat więzienia 

 

Prokuratura postawiła 27-latkowi zarzut "prezentowania treści pornograficznych oraz składania za pośrednictwem systemu teleinformatycznego małoletniemu poniżej lat 15 propozycji obcowania płciowego".

 

Mężczyzna odpowie również za posiadanie bez wymaganego zezwolenia broni palnej i amunicji oraz posiadanie marihuany.

 

ZOBACZ: Były szef związków zawodowych policji w Bostonie aresztowany za gwałty na nieletnich

 

- Za przestępstwo przeciwko wolności seksualnej i obyczajności oraz posiadanie narkotyków mężczyźnie grożą 3 lata więzienia. Za posiadanie broni i amunicji bez zezwolenia maksymalna kara to 8 lat pozbawienia wolności - powiedziała st. asp. Karina Kamińska z policji w Gdańsku. Sąd zdecydował o objęciu 27-latka dozorem policji.

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter Radia Gdańsk, zatrzymany jest znany muzyk Disco Polo.

 

Drugi mężczyzna znany policji

 

Matka tej samej dziewczynki zgłosiła również, że znalazła korespondencję córki z 31-letnim mężczyzną. Jej treść była taka sama, jak ta z 27-latkiem, on również wysyłał jej zdjęcia swoich genitaliów. 

 

Tego mężczyznę również zatrzymano, to mieszkaniec Gdańska. Policja poinformowała reportera Polsat News, że zatrzymany 31-latek był już wcześniej karany za przestępstwa związane z pedofilią.

 

Kluczem do zatrzymania obu dorosłych okazała się kontrola rodzicielska.

grz/zdr/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie