Drewno z ciężarówki spadło na rowerzystę. 69-latek trafił do szpitala

Polska
Drewno z ciężarówki spadło na rowerzystę. 69-latek trafił do szpitala
KMP Zamość
69-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala

Operator koparko-ładowarki zahaczył łyżką o samochód ciężarowy, przewożący drewno. To spowodowało, że jeden z drewnianych kloców spadł i uderzył w przejeżdżającego obok rowerzystę. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na drodze powiatowej w miejscowości Zubowice Kolonia (woj. lubelskie). Z informacji przekazanych przez policję wynika, że operator koparko-ładowarki wykonywał prace ziemne w przydrożnym rowie.

 

Kiedy składał ramię maszyny, zahaczył łyżką o samochód ciężarowy marki MAN, który wiózł drewno. Belka drewniana uderzona przez koparkę spadła z ciężarówki na przejeżdżającego drogą rowerzystę.

 

ZOBACZ: Wypadek na hulajnodze. Firma unika kontaktu

 

"Kierujący jednośladem 69-letni mieszkaniec gminy Komarów Osada z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że operator koparki, 37-latek gminy Stary Zamość i 38-letni kierowca ciężarówki byli trzeźwi" - przekazała we wtorek st. asp. Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

 

ZOBACZ: Groźny wypadek w Warszawie. 16-letni rowerzysta wjechał na czerwonym [WIDEO]

 

Poturbowany 69-latek został przetransportowany do szpitala. Także poszkodowany rowerzysta w momencie wypadku nie był pod wpływem alkoholu.

 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W sprawie wypadku będzie prowadzone dalsze postępowanie.

 

KMP Zamość
ms/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie