Narkotyki ukrywał w rowerze. Dealer aresztowany

Polska
Narkotyki ukrywał w rowerze. Dealer aresztowany
Pixabay/ zdj. ilustracyjne
Narkotyki znaleziono w siodełku, ramie, widełkach i kierownicy

Policjanci zatrzymali 44-letniego mieszkańca Kępna, który rozprowadzał narkotyki na terenie miasta. Mężczyzna ukrywał podzieloną na działki amfetaminę w rowerze – poinformował w poniedziałek rzecznik pasowy kępińskiej policji sierż. Rafał Stramowski.

Policjanci zatrzymali do kontroli 44-latka, którego podejrzewali o to, że zajmuje się rozprowadzaniem amfetaminy na terenie Kępna.

 

- Z ustaleń kryminalnych wynikało, że mężczyzna ukrywa podzieloną na działki amfetaminę w specjalnie przygotowanych schowkach w swoim rowerze – powiedział sierż. Rafał Stramowski.

 

Amfetamina w rowerze

 

W trakcie zatrzymania mężczyzna – jak powiedział oficer prasowy - był bardzo pewny siebie.

 

- Od razu dobrowolnie poddał się przeszukaniu zapewniając, że nie posiada żadnych narkotyków. Był natomiast całkowicie zaskoczony, gdy policjanci przystąpili do przeszukania jego roweru – powiedział rzecznik prasowy.

 

ZOBACZ: 6 kg amfetaminy dla pseudokibiców. Zatrzymano dilera

 

Po odkręceniu siodełka okazało się, że w rurce ukryte zostały woreczki z amfetaminą. Narkotyki znaleziono też w siodełku, ramie, widełkach i kierownicy. Przy rowerze zamontowane były specjalne narzędzia, którymi diler wyjmował narkotyki.

 

ZOBACZ: Uderzenie w gang pseudokibiców. Zabezpieczono maczety, race i narkotyki

 

- W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania, kryminalni znaleźli drugi rower, także wypakowany narkotykami – dodał Rafał Stramowski. Łącznie zabezpieczono u niego ponad 130 gramów narkotyków, które były podzielone na mniejsze działki i popakowane we woreczki strunowe. 44-latek został tymczasowo aresztowany.

laf/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie