Odnalazła się zaginiona 13-latka. "Jest cała i zdrowa"

Polska
Odnalazła się zaginiona 13-latka. "Jest cała i zdrowa"
Policja Śląska
13-letnia Inga wyszła w sobotę z domu. Odnalazła się dobę później

Odnalazła się 13-latka z Tychów (woj. śląskie) poszukiwana przez ponad dobę przez śląskich policjantów. Dziewczyna, której wizerunek został w niedzielę opublikowany w mediach, została zauważona na ulicy w swoim rodzinnym mieście. Powiadomieni o tym mundurowi potwierdzili jej tożsamość.

- Nastolatka jest cała i zdrowa, przebywa w domu - powiedział asp. sztabowy Adam Jachimczak z zespołu prasowego śląskiej policji. Policjanci nie informują, gdzie dziewczyna była minionej doby. Ma rozmawiać z nią policyjny psycholog.

 

Choruje na cukrzycę

 

Chorująca na cukrzycę nastolatka wyszła z domu w Tychach w sobotę po południu. Miała pojechać autobusem do kuzynki w Gliwicach, ale tam nie dotarła. Wszczęto poszukiwania. W niedzielę policja opublikowała wizerunek zaginionej oraz apel o pomoc do wszystkich, którzy ją widzieli.

 

ZOBACZ: Wyjechała do Warszawy i zaginęła. Ostatni raz zadzwoniła z Berlina z cudzego telefonu. Płakała

 

Apel przyniósł szybki efekt - ktoś zauważył dziewczynę na ulicy w Tychach i zawiadomił policjantów, którzy zawieźli nastolatkę do domu. Po zakończeniu poszukiwań dane personalne i zdjęcia dziewczyny zostały usunięte ze stron internetowych.

kło/ac/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie