Wyjechała do Warszawy i zaginęła. Ostatni raz zadzwoniła z Berlina z cudzego telefonu. Płakała

Polska
Wyjechała do Warszawy i zaginęła. Ostatni raz zadzwoniła z Berlina z cudzego telefonu. Płakała
Facebook/"Zaginieni przed laty"

17-letnia Patrycja z Szelkowa (Mazowieckie) miała spotkać się w środę w Warszawie ze swoim chłopakiem. W czwartek zadzwoniła do mamy - z cudzego telefonu z dworca w Berlinie. Połączenie zostało przerwane, ale mama usłyszała, że córka płacze i mówi do kogoś "nigdzie nie jadę". Od tej pory nie ma z nią kontaktu - informują autorzy strony "Zaginieni przed laty" na Facebooku. Nastolatki szuka policja.

17-latka nie powiedziała swoim rodzicom, że wybiera się za granicę. W czwartek zadzwoniła do mamy z telefonu kobiety spotkanej na dworcu w Berlin Ostbahnhof, lecz połączenie zostało przerwane. Mama dziewczyny oddzwoniła pod ten numer i dowiedziała się, że Patrycja była na dworcu z mężczyzną, płakała. 

 

 

"Ten telefon przeraził mnie"

 

- Patrycja zadzwoniła do mnie, płakała i mówiła do kogoś z kim była, że "nigdzie nie jedzie". Ten telefon mnie przeraził i natychmiast zgłosiłam policji zaginięcie córki - powiedziała Wirtualnej Polsce pani Zuzanna, mama nastolatki.

 

Jak wyjaśniła, telefon, z którego wykonano połączenie należał do Niemki, która zauważyła na dworcu płaczącą dziewczynę i zapytała, czy ta nie potrzebuje pomocy. Z informacji wp.pl wynika, że Patrycja poprosiła kobietę o możliwość skorzystania z telefonu. Miała tłumaczyć, że jej telefon nie działa.

 

Od tej pory z nastolatką nie ma kontaktu.

 

msl/dro/ polsatnews.pl, Facebook, wp.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie