Zamontował system luster w szkolnej toalecie. Podglądał uczennice

Świat
Zamontował system luster w szkolnej toalecie. Podglądał uczennice
Pxhere
Funkcjonariusze namierzyli podglądacza, a przy okazji odkryli specjalny system luster

51-latek został przyłapany na podglądaniu uczennic szkoły średniej Glen Landing Middle School w stanie New Jersey. Był on pracownikiem firmy, która montowała ogrzewanie, wentylację i klimatyzację na terenie placówki. Mężczyzna umieścił w wentylacji system luster, by podglądać uczennice w kabinach szkolnej toalety.

51-letni Gregory Mahley od ośmiu lat pracował w firmie, która zajmowała się montażem systemów grzewczych, wentylacji i klimatyzacji. Wśród jej klientów była m.in. szkoła Glen Landing Middle School (położona ok. 20 km od Filadelfii). 

 

Mężczyzna, z racji swoich obowiązków, często bywał w szkole. W minioną środę pracownicy dostrzegli, że ktoś ich podpatruje przez kratki wentylacyjne w łazience. Natychmiast zawiadomili policję. 

 

ZOBACZ: Montował ukryte kamery w toaletach i nagrywał użytkowników. Wpadł przez haczyk

 

Funkcjonariusze namierzyli podglądacza, a przy okazji odkryli specjalny system luster, który mężczyzna zainstalował wewnątrz wentylacji, a za pośrednictwem którego mógł obserwować nieświadome uczennice korzystające z toalety.

 

12 luster i nagrywarka

 

- Były to dwie instalacje po 12 luster w każdej - wyjaśniał szef policji w Gloucester David Harkins. System pozwalał również nagrywać obraz z toalet. Przyznał, że nie jest jasne, jak długo system działał i nie wiadomo, czy odzyskano wszystkie zarejestrowane nagrania.  

 

Władze nakazały przeprowadzenie inspekcji innych szkół i budynków, do których Mahley miał dostęp, ale nie odnaleziono niczego podejrzanego. Trwa jednak dochodzenie, by upewnić się, że nie ma innych pokrzywdzonych. Firma, w której pracował zatrzymany mężczyzna. współpracuje ze śledczymi. 

 

ZOBACZ: Gliwice: miał obnażać się przed dziećmi obok placu zabaw. Został zatrzymany

 

51-latkowi postawiono zarzuty nie tylko podglądania dzieci w szkole i naruszenie prywatności, ale także posiadanie pornografii dziecięcej. 

grz/sgo/ NBC, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie