Zaginęła Katarzyna Witczak. Policja prosi o pomoc

Polska
Zaginęła Katarzyna Witczak. Policja prosi o pomoc
Komenda Stołeczna Policji
Policjanci poszukują 60-letniej Katarzyny Witczak

Warszawscy policjanci poszukują 60-letniej Katarzyny Witczak. Kobieta we wtorek w godzinach przedpołudniowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Funkcjonariusze proszą o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety.

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V prowadzą poszukiwania 60-letniej Katarzyny Witczak.

 

Kobieta ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy, nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną długą kurtkę , jasną bluzę sportową z kapturem, ciemną koszulkę, ciemne spodnie, miała przy sobie plecak.

  

Zaginiona we wtorek w godzinach przedpołudniowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

 

ZOBACZ: Odnalazła się zaginiona współpracownica Cichanouskiej. Wiadomo, gdzie jest

 

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety prezentowanej  na zdjęciach.

 

Archiwum prywatne

 

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Żeromskiego 7, tel. (47) 723-71-55, (47) 723-51-56 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl  lub oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

zdr/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie