Tarnów: zderzenie ferrari z seicento. Zdjęcia

Moto
Tarnów: zderzenie ferrari z seicento. Zdjęcia
Tarnowska policja
Ferrari za ponad milion złotych rozbite w Tarnowie

Młoda kobieta kierująca seicento wjechała na skrzyżowanie w Tarnowie, ignorując wcześniej znak ustąp pierwszeństwa. Nieuwaga 19-latki doprowadziła do uszkodzenia dwóch innych aut: ferrari i seata. Sprawczyni twierdziła, że nie zauważyła znaku. Dostała mandat.

Do kraksy trzech aut doszło w piątek po godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ulic Jaracza z Ćwiklińskiej w Tarnowie.  19-letnia mieszkanka powiatu tarnowskiego ignorując znak ustąp pierwszeństwa przejazdu wjechała fiatem na skrzyżowanie, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącym prawidłowo z jej lewej strony ferrari. Nowy model tego auta jest wart ponad milion złotych.

 

ZOBACZ: Patryk Vega stracił auto. Luksusowe lamborghini zarekwirowane

 

W wyniku uderzenia samochód kobiety zatrzymał się na pustym chodniku. Natomiast sportowy samochód, prowadzony przez 55-letniego tarnowianina, został wyrzucony na przeciwległy pas ruchu, którym jechała seatem 54-letnia mieszkanka miasta.

 

 

 

Obie kobiety zostały przewiezione karetką do szpitala, ale jeszcze tego samego dnia, z niegroźnymi potłuczeniami, wróciły do swoich domów.

 

Troje kierowców zostało zbadanych alkomatem. Wszyscy byli trzeźwi.

 

ZOBACZ: "Dużo hyundaiów, silnik od ferrari". W "dziuplach" znaleziono części skradzionych aut

 

19-latka kierująca fiatem twierdziła, że nie zauważyła znaku ostrzegawczego, traktując zbieg ulic Jaracza z Ćwiklińskiej jak skrzyżowanie równorzędne. Kobieta została ukarana mandatem karnym.

 

Zniszczone Lamborghini

 

Kilka dni temu kierowca Lamborghini Gallardo, jadący autostradą A1, stracił panowanie nad samochodem, wypadł z drogi i uderzył w bariery ochronne. W wyniku wypadku auto stanęło w płomieniach. Pierwszej pomocy kierowcy udzielili strażacy, którzy akurat przejeżdżali tą trasą.

 

ZOBACZ: Wypadek lamborghini na autostradzie A1. Auto zapaliło się

luq/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie