Śmiertelne potrącenie dziennikarki z Wielkopolski. Znaleziono samochód, zatrzymano trzy osoby

Polska
Śmiertelne potrącenie dziennikarki z Wielkopolski. Znaleziono samochód, zatrzymano trzy osoby
wielkopolska Policja
Śmiertelne potrącenie dziennikarki. Policja zatrzymała trzy osoby

Policja z Wągrowca odnalazła rozbitego Opla Vivaro, którym śmiertelnie potrącono wieloletnią dziennikarkę "Chodzieżanina", a także "Głosu Wielkopolskiego" oraz portalu Chodzież NaszeMiasto.pl. Samochód znajdował się na terenie gminy Gołańcz. Zatrzymano trzy osoby: właściciela auta, jego brata oraz dalszego członka rodziny.

Wypadek miał miejsce w czwartek, służby zostały zaalarmowane po godz. 14. 35-letnia kobieta jadąc sportowym rowerem została potrącona przez samochód. Zginęła na miejscu. Sprawca uciekł.

 

Apel policji

 

Rzecznik prasowy wielkopolskiej policji Andrzej Borowiak jeszcze w piątek prosił o przekazywanie wszelkich informacji w tej sprawie. Podawano, że sprawca mógł poruszać się niebieskim samochodem Renault Trafic lub Opel Vivaro.

 

ZOBACZ: Śmiertelny wypadek o 4 nad ranem. Bmw wjechało w rowerzystę

 

"W związku z tą sprawą prosimy o kontakt wszystkie osoby, które widziały takie auto z uszkodzeniami przedniej, prawdopodobnie prawej strony nadwozia - zderzak, pokrywa silnika, przednia szyba, prawe lusterko. Policjanci proszą także o kontakt wszystkich kierowców, którzy w tym dniu poruszali się w okolicy, a ich samochody są wyposażone w rejestratory video" - podał Borowiak.

 

 

 

 

Nagroda za informacje

 

Komendant Powiatowy Policji w Chodzieży wyznaczył specjalną nagrodę finansową dla osoby, która przekaże istotne informacje. 

 

Po południe poinformowano, że w sprawie zatrzymano trzy osoby.

 

 

Anna Karbowniczak była wieloletnią dziennikarką "Chodzieżanina", portalu Chodzież NaszeMiasto.pl i "Głosu Wielkopolskiego".

ml/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie