Ed Sheeran został ojcem. Dziecko otrzymało oryginalne imię

Kultura
Ed Sheeran został ojcem. Dziecko otrzymało oryginalne imię
Commons.wikimedia.org/Harald Krichel
Muzyk jest bardzo szczęśliwy z powodu narodzin córki

Znany brytyjski muzyk Ed Sheeran został tatą, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ubiegłym tygodniu na świat przyszła córka artysty oraz jego żony Cherry Seaborn. Rodzice nadali jej imię... Lyra Antarctica.

Małżonkowie bardzo długo ukrywali przed światem fakt, że spodziewają się potomstwa. O ciąży Seaborn poinformowano dopiero kilkanaście dni przed porodem.

 

We wtorek na Instagramie 29-letni gwiazdor podzielił się radosną nowiną, że po raz pierwszy został ojcem. Na zdjęciu widać dziecięce skarpetki. 

 

ZOBACZ: The Rolling Stones i Ed Sheeran proszą o pomoc

 

''Mam kilka osobistych wiadomości, którymi chciałem się z wami podzielić... W zeszłym tygodniu, z pomocą wspaniałego zespołu medycznego, Cherry urodziła naszą piękną i zdrową córkę - Lyrę Antarcticę Seaborn Sheeran. Jesteśmy w niej totalnie zakochani" - przekazał Sheeran.

 

Jak zaznaczył autor hitu "Shape Of You", mama i dziecko czują się bardzo dobrze. Muzyk dodał, że zarówno on, jak i jego żona, proszą wszystkich o uszanowanie ich prywatności w tym wyjątkowym czasie.

 

 

emi/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie