Wypadek w pobliżu Gwieździna. Nie żyje kobieta i 11-letni chłopiec

Polska
Wypadek w pobliżu Gwieździna. Nie żyje kobieta i 11-letni chłopiec
Polsat News/zdj. ilustracyjne
Droga krajowa nr 25 jest zablokowana

Kobieta i 11-latek podróżujący osobowym renault zginęli w wypadku w pobliżu Gwieździna (Pomorskie) – poinformował w poniedziałek oficer prasowy człuchowskiej policji asp. sztab. Sławomir Gradek.

Do wypadku na drodze krajowej nr 25 między Gwieździnem a Rzeczenicą doszło ok. godz. 10. Nie żyją dwie osoby – kobieta i 11-latek.

 

ZOBACZ: Trojany: wypadek na S8. Oderwany fragment bariery zabił człowieka

 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca renault, jadąc w stronę Człuchowa, na łuku drogi straciła panowanie nad autem i zjechała na przeciwległy pas. Otarła się o bok jadącego z przeciwka bmw. Renault stanęło w poprzek i uderzył w niego samochód ciężarowy. Ofiary to podróżujący renault – kobieta i 11-letni chłopiec – poinformował asp. sztab. Gradek.

Na trasie pojawiły się utrudnienia 

Droga krajowa nr 25 została odblokowana po wypadku w pobliżu Gwieździna (Pomorskie), w którym zginęły dwie osoby – poinformował w poniedziałek dyżurny Punktu Informacji Drogowej gdańskiego oddziału GDDKiA Przemysław Plata.

 

Jak podał dyżurny PID, dk 25 w pobliżu Gwieździna została odblokowana ok. godz. 14.30. Przez ponad cztery godziny była nieprzejezdna.

ms/PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie