Szumowski na luksusowym jachcie. Wypoczywa w Hiszpanii

Polska
Szumowski na luksusowym jachcie. Wypoczywa w Hiszpanii
Polsat News
Łukasz Szumowski wypoczywa aktualnie na Wyspach Kanaryjskich. Do dyspozycji ma luksusowy jacht - podaje "SE"

Łukasz Szumowski od kilku dni wypoczywa na Wyspach Kanaryjskich. Jak donosi "Super Express", były minister zdrowia ma do dyspozycji luksusowy jacht. Łódź należeć ma do biznesmena i konsula honorowego Islandii w Polsce Bogusława Krzysztofa Szemiotha.

Zagraniczne wakacje Szumowskiego od kilku dni są tematem dyskusji wśród internautów. Niektórzy zarzucają, że rząd przesunął termin zakazu lotów z Hiszpanii do Polski na 2 września, właśnie ze względu na wyjazd byłego ministra. Przebywa on bowiem na Wyspach Kanaryjskich.

 

Wakacje na jachcie


Dziennik ujawnił, że poseł PiS podróżuje między nimi luksusowym jachtem należącym do Bogusława Krzysztofa Szemiotha - biznesmena, konsula honorowego Islandii w Polsce. Łódź zarejestrowana jest pod kanadyjską banderą.

 

ZOBACZ: Wakacje Łukasza Szumowskiego. Były minister zdrowia wypoczywa na wyspie Fuerteventura


- Łukasz Szumowski ma 30 tys. zł na koncie, a jedzie na luksusowe wakacje na Wyspy Kanaryjskie, gdzie wypoczywa na ekskluzywnym jachcie? Pytam więc publicznie: kto mu sponsoruje taki wyjazd? - pytał w rozmowie z "SE" poseł KO Dariusz Joński.

 

"Trochę ryzykujemy"

 

Pod koniec lipca w "Gościu Wydarzeń" Szumowski mówił, że "jadąc za granicę, trochę ryzykujemy". - Może się zdarzyć, że epidemia gdzieś "wybuchnie" i będziemy "zamykali powroty"; takie jest ryzyko wyjazdów w czasie pandemii - informował ówczesny szef resortu zdrowia.

 

ZOBACZ: Zakaz przylotów do Polski. Lista krajów


Z końcem ubiegłego miesiąca Szumowski odpoczywał z rodziną na urlopie na Suwalszczyźnie, skąd - w związku z zaostrzającą się sytuacją epidemiczną w kraju - zmuszony był wrócić do Warszawy.

ac/msl/ se.pl, polsatnews.pl, Polsat News
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie