Krzysztof Kwiatkowski na kwarantannie. Miał kontakt z zakażonym senatorem

Polska
Krzysztof Kwiatkowski na kwarantannie. Miał kontakt z zakażonym senatorem
Polsat News
Były szef NIK poinformował o swojej decyzji na Twitterze

Senator Krzysztof Kwiatkowski odbędzie kwarantannę w związku z możliwością zakażenia koronawirusem. Polityk przekazał tę informację na Twitterze; jak zaznaczył, powodem kwarantanny jest to, że miał kontakt z zakażonym koronawirusem senatorem Janem Filipem Libickim.

Senator Koalicji Polskiej-PSL Jan Filip Libicki poinformował w sobotę wieczorem - także na Twitterze - że jest zakażony koronawirusem. Zapowiedział, że powiadomi sanepid o wszystkich osobach, z którymi miał bezpośredni kontakt w ostatnim czasie.

 

ZOBACZ: Senator Jan Filip Libicki ma koronawirusa. Przesunięto obrady izby wyższej

 

"Szanowni Państwo, już prawdopodobnie wiecie z mediów, iż miałem kontakt z senatorem Libickim, zakażonym Covid-19. Dlatego do środy przebywać będę na kwarantannie, mając nadzieję, że wtedy wyniki testów ostatecznie potwierdzą, że jestem zdrowy" - napisał na Twitterze Kwiatkowski. Zakończył swój wpis życząc wszystkim zdrowia.

 

 

Z powodu choroby senatora Libickiego, posiedzenie Senatu zaplanowane na 4-7 sierpnia zostało przesunięte na 11-13 sierpnia. Informację tę przekazał w niedzielę marszałek Senatu Tomasz Grodzki. . - Powinienem zrobić testy, ale czuję się dobrze - mówił.

bas/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie