Krwawa bójka na pokładzie samolotu. Poszło o maseczki [WIDEO]

Świat
Krwawa bójka na pokładzie samolotu. Poszło o maseczki [WIDEO]
Wikimedia.org/Aero Icaru
Na nagraniach widać, jak z obu stron padają ciosy w twarz. Polała się krew

Na pokładzie samolotu holenderskich linii lotniczych KLM lecącego z Amsterdamu na Ibizę doszło do bójki. Dwóch mężczyzn odmówiło założenia obowiązkowych maseczek zasłaniających usta i nos. Polała się krew. Incydent zakończył się powaleniem obu awanturujących się pasażerów. Po wylądowaniu na Ibizie zostali oni aresztowani. Tożsamości mężczyzn nie ujawniono, wiadomo jedynie, że nie byli Holendrami.

Kiedy samolot holenderskich linii lotniczych KLM wystartował w piątek z lotniska w Amsterdamie, obierając kurs na hiszpańską Ibizę, nic nie zapowiadało, że lot będzie dla pasażerów pełną grozy podróżą. 

 

Polała się krew

 

Awantura zaczęła się po tym, jak dwóch pijanych mężczyzn zaczęło zaczepiać innych pasażerów. Kiedy podróżni zaczęli im zwracać uwagę także na to, że nie noszą obowiązkowych na pokładzie samolotu maseczek ochronnych, doszło do szarpaniny, a w końcu do regularnej bójki. 

 

ZOBACZ: Pieszy i taksówkarz pobili się na skrzyżowaniu [WIDEO]

 

Brutalny przebieg bójki został nagrany przez pasażerów feralnego lotu. Na filmach widać, jak z obu stron padają ciosy w twarz. Polała się krew. Słychać krzyki: - Przestańcie, tu są dzieci! 

 

Po krótkiej walce pasażerowie powalili awanturników na podłogę i przygnietli ich kolanami. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Mic High Club (@michighclub) on

 


Rzecznik KLM potwierdził, że w zeszłym tygodniu doszło do incydentu oraz że napastnicy zostali obezwładnieniu przez współpasażerów. Obaj zostali aresztowani po wylądowaniu samolotu na Ibizie.

 

Awanturujący się nie są Holendrami 

 

Rzecznik KLM zapewniał również, że bezpieczeństwo całego lotu w żadnym momencie nie było zagrożone, a decyzję o kontynuowaniu podróży podjął kapitan Boeinga 737. 

 

Mężczyźni mogą spodziewać się grzywny oraz umieszczenia na czarnej liście pasażerów, co oznacza, że nie zostaną już nigdy wpuszczeni na pokład linii KLM. 

 

ZOBACZ: Pseudokibic pobił bezdomnego, jego koledzy nagrywali. Nikt nie zareagował

 

Linie lotnicze nie ujawniły tożsamości zatrzymanych pasażerów. Podano jedynie, że żaden z nich nie posiada holenderskiego obywatelstwa. W komentarzach w mediach społecznościowych internauci sugerują, że obaj byli Brytyjczykami, choć słowa, jakie padły na zarejestrowanym nagraniu, nie dają jednoznacznej odpowiedzi na to, jakiej są narodowości. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by The Mic High Club (@michighclub) on

grz/sgo/ Hart van Nederland, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie