Czarnek: ideologia LGBT wyrasta z tego korzenia, co narodowy socjalizm hitlerowski

Polska
Czarnek: ideologia LGBT wyrasta z tego korzenia, co narodowy socjalizm hitlerowski
Polsat News
Poseł PiS prof. Przemysław Czarnek

- Nie ma wątpliwości, że cała ta ideologia LGBT wyrastająca z neomarksizmu, pochodzi z tego samego korzenia, co niemiecki narodowy socjalizm hitlerowski, który jest odpowiedzialny za wszelkie zło II wojny światowej, zniszczenie Warszawy i zamordowanie powstańców. Korzeń jest ten sam - powiedział prof. Przemysław Czarnek, poseł PiS w Radiu Maryja.

IX Marsz Powstania Warszawskiego zorganizowany przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Roty Marszu Niepodległości pod hasłem "Niemieckie zbrodnie nierozliczone" przeszedł w sobotę z ronda Romana Dmowskiego do placu Krasińskich. Na wysokości ulicy Foksal kilka osób wywiesiło na balkonie banery z hasłami "Powstań przeciwko faszyzmowi" oraz "Feminizm nie faszyzm".

 

ZOBACZ: Tęczowe flagi na warszawskich pomnikach. Wiceminister zawiadomił prokuraturę

 

Lewicowi aktywiści wykrzykiwali też hasła: "Precz z faszyzmem", czy "Warszawa wolna od faszyzmu". Jedna z osób machała flagą z logiem partii Razem. Z balkonu zrzucane były w stronę uczestników przemarszu plastikowe butelki. Naprzeciwko tej grupy osób, po przeciwnej stronie ulicy rozwieszono tęczową flagę, a na balustradzie okna kucał ubrany na czerwono mężczyzna w slipach.

 

"Tak wygląda pochód neomarksizmu i LGBT przez świat"

 

- To jest rzecz znana na Zachodzie od kilkudziesięciu lat. Tak wygląda pochód neomarksizmu i LGBT przez świat, tam gdzie ten pochód nie został powstrzymany – mówię o wielu miejscach Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych czy Kanady - mówił poseł PiS pytany o te wydarzenia.

 

- Można powiedzieć, że tam wojna o cywilizację łacińską została przegrana albo jest ku przegranej, natomiast my jesteśmy jeszcze na takim etapie, gdzie możemy absolutnie powstrzymać ten pochód zła, bo to jest zło w czystej postaci – wskazał polityk.

msl/ Radio Maryja
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie