Uciekając przed policją, trafił do mieszkania... policjanta

Polska
Uciekając przed policją, trafił do mieszkania... policjanta
KMP Białystok
Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary w więzieniu

Poszukiwany do odbycia kary w więzieniu uciekał przed policjantami przez balkon. Przeskoczył na sąsiedni i dostał się do mieszkania, które należało do... policjanta - informuje we wtorek o niecodziennym zatrzymaniu policja.

Jak poinformowała rzeczniczka białostockiej policji Katarzyna Zarzecka, policja poszukiwała 32-letniego mężczyzny, który miał do odbycia karę 3,5 roku pozbawienia wolności. Dodała, że kryminalnym udało się ustalić miejsce jego pobytu.

 

- W niedzielę, kryminalni pojechali do jednego z mieszkań na osiedlu Dziesięciny, aby go zatrzymać. Mężczyzna podejrzewając, że pukają do jego drzwi policjanci, uciekł przez balkon, na sąsiedni. Tam popychając uchylone okno, wszedł do środka mieszkania, które jak się okazało należało do... policjanta - poinformowała Zarzecka. Dodała, że chwilę później 32-latek został zatrzymany.

 

Zarzecka powiedziała dodatkowo, że śledczy ustalili, iż zatrzymany kilka dni wcześniej zniszczył na jednym z osiedli skuter oraz rower. - Mężczyzna usłyszał zarzuty. Decyzją sądu został aresztowany na najbliższe 3 miesiące - dodała.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie