Czarzasty napisał o "głupawych wyznawcach PO"

Polska
Czarzasty napisał o "głupawych wyznawcach PO"
Polsat News
Włodzimierz Czarzasty napisał o "głupawych wyznawcach PO", którzy "atakują Roberta Biedronia i Lewicę"

"PO obwinia Roberta Biedronia o przegraną Rafała Trzaskowskiego w wyborach. Robert proponował pomoc i udział w kampanii, ale nikt nie miał czasu się z nim spotkać. Może powiecie swoim głupawym wyznawcom, żeby przestali opluwać Roberta i Lewicę, może ktoś przeprosi" - napisał we wtorek na Twitterze lider SLD Włodzimierz Czarzasty.

We wtorek w RMF FM posłanka Koalicji Obywatelska Agnieszka Pomaska została zapytana, czemu kandydat KO na prezydenta Rafał Trzaskowski nie spotkał się po I turze wyborów z kandydatem Lewicy Robertem Biedroniem. Zdaniem Włodzimierza Czarzastego, Biedroń o takie spotkanie apelował.

 

- Rzeczywiście kontaktowaliśmy się po I turze z wieloma kandydatami, nie ze wszystkimi udało się porozmawiać czy spotkać. Ten kalendarz był po prostu bardzo, bardzo napięty - powiedziała.

Jak przyznała, z Robertem Biedroniem "rzeczywiście nie było takiej rozmowy". - Główną przeszkodą w tych wyborach był brak czasu i krótka kampania - dodała.

 

ZOBACZ: Czarzasty: nigdy nie będziemy przepraszać za Biedronia, jak przepraszaliśmy za Ogórek

 

Do słów Pomaskiej odniósł się na Twitterze lider SLD Włodzimierz Czarzasty. "PO obwinia Biedronia o przegraną Trzaskowskiego. A tu nagle Pani Pomaska powiedziała prawdę. Robert proponuje pomoc i udział w kampanii, ale nikt nie ma czasu się z nim spotkać. Może powiecie swoim głupawym wyznawcom, żeby przestali opluwać Roberta i Lewicę? Może ktoś przeprosi?" - napisał wicemarszałek Sejmu.

W niedzielnej II turze wyborów prezydenckich Andrzej Duda uzyskał 51,03 proc. głosów, uzyskując reelekcję. Kandydat KO Rafał Trzaskowski osiągnął wynik 48,97 proc. 

zdr/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie