"Tej energii nie można zmarnować". Małgorzata Trzaskowska zdradziła dalsze plany

Polska
"Tej energii nie można zmarnować". Małgorzata Trzaskowska zdradziła dalsze plany
Instagram/Małgorzata Trzaskowska
Małgorzata Trzaskowska zapowiedziała dalsze działanie na rzecz kobiet

Będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce - zadeklarowała w poniedziałek żona Rafała Trzaskowskiego, Małgorzata. - Tej energii nie można teraz zmarnować - podkreśliła Trzaskowska. Zapowiedziała, że o szczegółach poinformuje już wkrótce.

- Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała - napisała w poniedziałek na swoim profilu na Facebooku żona Rafała Trzaskowskiego.

 

Małgorzata Trzaskowska, która zaangażowała się w kampanię wyborczą męża, szczególnie podziękowała wszystkim kobietom, które – jak zaznaczyła - "nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce". - Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze - razem mamy super moc! - podkreśliła Trzaskowska.

 

 

- Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciągu tych ostatnich dwóch tygodni” - dodała. - Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce - zadeklarowała.

 

- Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła - napisała Trzaskowska.

 

ZOBACZ: Małgorzata Trzaskowska skomentowała sondażowe wyniki

 

Andrzej Duda zdobył 10 mln 426 tys. 514 głosy, to jest 51,12 proc., a Rafał Trzaskowski 9 mln 968 tys. 939 głosów, to jest 48,88 proc. - wynika z informacji podanych w poniedziałek po południu na internetowej stronie PKW na podstawie danych z 99,98 proc. obwodów.

prz/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie