Naya Rivera nie żyje. Policja odnalazła ciało gwiazdy "Glee"

Kultura
Naya Rivera nie żyje. Policja odnalazła ciało gwiazdy "Glee"
ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Naya Rivera nie żyje. Miała 33 lata - przekazał portal TMZ

Policja wyłowiła ciało z jeziora Piru w Kalifornii. "To aktorka Naya Rivera, która zaginęła nad zbiornikiem w ostatnią środę" - przekazał portal TMZ. Doniesienia na późniejszej konferencji prasowej potwierdził szeryf hrabstwa Ventura. Gwiazda serialu "Glee" miała 33 lata.

Informacje o wyłowieniu ciała przekazała policja w hrabstwie Ventura. Kilka godzin później szeryf Bill Ayub potwierdził, że policja jest "przekonana, że ciało należy do zaginionej Nayi Rivery". Dodał, że nic nie wskazuje na samobójstwo, ani działanie osób trzecich. - Był to nieszczęśliwy wypadek, skutkujący utonięciem - zapewnił.

 

Dziennikarz i scenarzysta Dave Quinn zamieścił na Twitterze zdjęcie członków obsady "Glee" i rodziny Rivery stojących nad jeziorem Piru.

 

 

33-letnia Naya Rivera zaginęła w środę podczas rejsu po jeziorze Piru w Kaliforni. Kobieta wybrała się na przejażdżkę motorówką wraz z 4-letnim synem. Z ustaleń śledczych wynika, że w pewnym momencie wspólnie weszli do wody popływać. Chłopiec miał na sobie kamizelkę ratunkową, aktorka - nie. 4-latek samodzielnie wszedł na łódź, ale gdy się odwrócił, po matce nie było śladu.

 

Gwiazda małego ekranu

 

Dziecko śpiące w łódce odnalazł inny żeglarz. Na miejsce wezwano służby poszukiwawcze. W czwartek opublikowano nagranie z monitoringu, na którym widać jak Rivera wraz z synem idą do motorówki. W akcję na jeziorze zaangażowanych było ponad 100 osób, w tym nurkowie ze specjalistycznym sprzętem.

 

ZOBACZ: Naya Rivera zaginęła. Policja jest przekonana, że aktorka nie żyje

 

Widzowie znają Nayę Riverę głównie z roli Santany Lopez w serialu musicalowym "Glee". Aktorka występowała w każdym z sześciu sezonów programu w latach 2009-2015. Aktorka grała również epizodyczne role m.in. w serialach "CSI: Kryminalne Zagadki Miami" i "Pokojówki z Beverly Hills".

 

W 2013 r. nagrała swój pierwszy i jedyny singiel "Sorry" wraz z ówczesnym narzeczonym raperem Big Seanem. Para rozstała się w 2014 r. Ojcem jej 4-letniego syna jest aktor Ryan Dorsey - byli małżeństwem w latach 2014-2018.

 

Tragedie "Glee"

 

Ciało Rivery znaleziono w 7. rocznicę śmierci innej gwiazdy "Glee" Cory'ego Montehita. Aktor wcielający się w postać Finna Hudsona zmarł 13 lipca 2013 r.  Jako przyczynę śmierci podano toksyczne połączenie alkoholu i narkotyków. W wyniku śmierci aktora zdecydowano się również pożegnać się z jego postacią. Obsada oddała mu hołd w trzecim odcinku piątego sezonu serialu.

 

 

W 2015 r. aktor Mark Salling wcielający się w postać Noah "Pucka" Puckermana został oskarżony o posiadanie dziecięcej pornografii. W 2017 r. przyznał się do posiadania 25 tys. zdjęć dzieci. Groziła mu kara do 20 lat więzienia, ale w ramach ugody miał spędzić za kratami od czterech do siedmiu lat i zostać wpisanym do rejestru przestępców seksualnych. Salling nie doczekał wyroku. 30 stycznia 2018 r. popełnił samobójstwo. Miał 35 lat.

bas/ polsatnews.pl, Sky News, TMZ
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie