Tragiczny wypadek pod Nowym Sączem. Honda uderzyła w ciężarówkę

Polska
Tragiczny wypadek pod Nowym Sączem. Honda uderzyła w ciężarówkę
KM PSP w Nowym Sączu
19-letni kierowca osobówki zginął na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w Starym Sączu (Małopolskie). 19-letni kierowca hondy z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącą z naprzeciwka ciężarówkę. Mężczyzna zginął na miejscu, 56-letnia pasażerka trafiła do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek przed godziną 6 rano. Na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej z Nowego Sącza, OSP Stary Sącz, Biegonice oraz Brzezna. Na miejsce przyjechała również policja i zespół pogotowia ratunkowego.

 

ZOBACZ: Wypadek na Bielanach. Kierowca autobusu nie trafi do aresztu

 

Podróżujący autem zostali zakleszczeni. Mężczyzna nie dawał oznak życia, kobieta była nieprzytomna. Niezbędne okazało się użycie specjalistycznego sprzętu, którym usunięto drzwi od strony pasażerki. 56-latkę przeniesiono w bezpieczne miejsce, a po tym jak udzielono jej pierwszej pomocy - odzyskała przytomność. Następnie przetransportowano ją do szpitala.

KM PSP w Nowym Sączu

19-letni kierowca zginął na miejscu, z nieoficjalnych informacji portalu starosadeckie.info wynika, że to mieszkaniec gminy Łącko. Początkowo służby błędnie podawały iż miał 29 lat. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

KM PSP w Nowym Sączu

Kierowca ciężarowego MAN-a nie odniósł obrażeń.

bas/luq/ polsatnews.pl, starosadeckie.info
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie