24 godziny z Bosakiem. Kandydat na prezydenta pokaże ostatnie godziny swojej kampanii

Polska
24 godziny z Bosakiem. Kandydat na prezydenta pokaże ostatnie godziny swojej kampanii
PAP/Tomasz Waszczuk
W nocy z czwartku na piątek rozpocznie się transmisję na żywo ostatnich 24 godzin kampanii wyborczej Krzysztofa Bosaka

W nocy z czwartku na piątek rozpoczniemy transmisję na żywo ostatnich 24 godzin mojej kampanii wyborczej - zapowiedział w czwartek kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak. Jak podkreślił, będzie można na żywo zobaczyć "kampanijną pracę na pełnych obrotach".

Bosak, który był gościem Poranku Rozgłośni Katolickich "Siódma9", został zapytany o finisz swojej kampanii, podczas którego w nocy z czwartku na piątek rozpocznie się 24-godzinna transmisja live na jego profilu na Facebooku.

 

 

Jak podkreślił, pomysł z transmisją, która zacznie się o północy, wyszedł z jego sztabu wyborczego i podczas relacji będzie można zobaczyć końcówkę jego kampanii wyborczej. - Chcemy pokazać w nocy trochę materiałów archiwalnych, ale też relacje prosto z ulicy jak nasi ludzie jeszcze rozklejają ostatnie plakaty. Później od rana zacząć z kamerą mój dzień, żeby ta kamera towarzyszyła mi aż do północy, kiedy będzie cisza wyborcza - wyliczał kandydat Konfederacji.

 

Podczas transmisji - jak mówił Bosak - będzie można też zobaczyć "kampanijną pracę na pełnych obrotach", czyli spotkania z mediami i wyborcami, kampania na ulicach. - Organizujemy spotkanie w Otwocku pod Warszawą, organizujemy spotkanie wieczorne na Krakowskim Przedmieściu, na ulicy, dla sympatyków - mówił.

 

Wcześniej na podobny krok zdecydował się inny z kandydatów - Szymon Hołownia, który w weekend przez 24 godziny relacjonował w mediach społecznościowych swoją kampanię.

dk/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie