III dzień Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie [OGLĄDAJ]

Polska
III dzień Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie [OGLĄDAJ]
TOGETAIR 2020
Na szczycie TOGETAIR 2020 eksperci debatują m.in. czy można połączyć interesy przedsiębiorców z ochroną środowiska

Zapraszamy na transmisję z ostatniego dnia Szczytu Klimatycznego TOGETAIR 2020 w Warszawie. W programie znalazło się m.in. przemówienie premiera Mateusza Morawieckiego. Zaproszeni goście biorą udział w debatach tematycznych poświęconym żywiołom: ziemi, powietrzu, ogniowi i wodzie. Transmisja na polsatnews.pl.

Organizatorzy zapewniają, że szczyt jest neutralną przestrzenią, w której wiele środowisk może dyskutować ponad podziałami. Wspólnie wypracowują stanowiska oraz rekomendacje do raportu końcowego. To pozwoli wspólnie zadbać o naturę. 

 

TOGETAIR 2020 zyskał patronat wicepremier i minister rozwoju Jadwigi Emilewicz oraz premiera Mateusza Morawieckiego, który będzie przemawiał na rozpoczęciu III dnia szczytu.

 

Wśród zagadnień 11 debat znalazły się: "Miks energetyczny Polski: między węglem, gazem, OZE", "Trudne porządki na śmieciowym rynku", Spaliny, komunikacja miejska, transport i paliwa przyszłości", "Walka ze smogiem - jak zmodernizować polskie budownictwo i zawalczyć ubóstwo energetyczne" oraz "Człowiek i świat po kryzysie".

 

Transmisja z III dnia szczytu:

 

 

Sygnał nadawany jest ze studia zbudowanego w centrum biznesowym, gdzie spotkają się paneliści, prelegenci i media.

 

Internauci mogą oglądać relacje z debat i wywiadów m.in. w polsatnews.pl i Polsat News. Transmisje są dostępne także na stronie www.togetair.eu; tam można znaleźć również szczegółowy program wydarzenia oraz pełną listę partnerów szczytu.

 

Zapis z I dnia szczytu:

 

 

Tak wyglądał II dzień szczytu:

 

 

Organizatorami Szczytu Klimatycznego TOGETAIR są Fundacja Czyste Powietrze, Stowarzyszenie Młodzi dla Polski i Fundacja Pozytywnych Idei. 

 

Pełna lista partnerów szczytu dostępna jest na stronie www.togetair.eu.

 

WIDEO - zobacz zwiastun: Szczyt Klimatyczny TOGETAIR 22-24 czerwca 2020

 

 

 

wka/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie