Warszawa: mężczyzna przygnieciony przez balkon

Polska
Warszawa: mężczyzna przygnieciony przez balkon
Galeria zdjęć (8)
Balkon spadł pracownikowi na nogi. Mężczyzna został przewieziony do szpitala

- Balkon mieszkania na pierwszym piętrze bloku oberwał się i przygniótł jednego z pracowników budowy - poinformował we wtorek st. kpt. Michał Konopka z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło na terenie budowy bloku, przy ul. Mehoffera (os. Nowodwory). - Zgłoszenie o zdarzeniu policja otrzymała o godz. 10:46 - przekazała polsatnews.pl podkom. Paulina Onyszko, oficer prasowa KRP VI w Warszawie.

 

ZOBACZ: Bił kablem, stłukł lustro na głowie, później wypchnął ciężarną żonę z balkonu. Usłyszał wyrok

 

Jak informuje Państwowa Straż Pożarna, podczas prac wykończeniowych zawalił się tam balkon mieszkania na pierwszym piętrze budynku. Konstrukcja spadła na nogi jednego z pracowników budowy.

 

- Ta osoba była przytomna, miała przygniecione nogi - poinformował  st. kpt. Michał Konopka z komendy miejskiej PSP w Warszawie. Jak dodał, mężczyzna został uwolniony i przekazany pogotowiu ratunkowemu.

 

WIDEO: o szczegółach akcji opowiada reporter Polsat News Rafał Miżejewski

  

Na miejscu akcji był obecny powiatowy inspektor budowlany. - Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego zbada cały cykl procesu inwestycyjnego w budynku przy Mehoffera - zapewnił w rozmowie dyrektor PINB dla m. st. Warszawy Andrzej Kłosowski. Inspektorzy sprawdzą m.in. to, czy budowy była realizowana zgodnie z projektem.

bas/luq/ polsatnews.pl, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie