Wypadek w Lubelskiem. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

Polska
Wypadek w Lubelskiem. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne
Lubelska Policja

Jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne w wypadku we wsi Skrzynice Pierwsze (woj. lubelskie). Na polnej drodze samochód uderzył w drzewo. Mężczyzna, któremu udało się wydostać z auta, poszedł szukać pomocy w pobliskiej miejscowości.

W piątek ok., godziny 5 nad ranem w miejscowości Skrzynice Pierwsze (gm. Jabłonna) doszło do wypadku.

 

Uderzył w drzewo

 

Z ustaleń funkcjonariuszy ruchu drogowego z KMP w Lublinie wynika, że kierujący renault clio jechał w kierunku Mętowa. Był nim najprawdopodobniej 25-latek, który stracił panowanie nad autem i uderzył w drzewo po lewej stronie drogi.

 

Kierowcy udało się wydostać z samochodu. Mężczyzna dotarł do najbliższych zabudowań, by tam poprosić o pomoc.

 

Mieszkańcy wezwali służby ratunkowe. Po ich przyjeździe okazało się, że pasażerowie zostali zakleszczeni w pojeździe. Mimo prowadzonej przez służby reanimacji nie udało się uratować życia jednego z mężczyzn. - Pasażerka i 25-latek trafili do szpitala, oboje odnieśli liczne obrażenia - mówi polsatnews.pl kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Lubelska Policja

Ustalanie tożsamości pasażerów

 

- Od kierowcy została pobrana krew do badań. To wykaże, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wynik prawdopodobnie poznamy jutro - zaznacza kom. Fijołek.

 

Trwa ustalanie tożsamości pasażerów. Policja pod nadzorem prokuratora sprawdza również szczegółowe okoliczności zdarzenia.  

ms/ polastnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie