Wypadek na A2. Poszkodowanym pomagał Rafał Trzaskowski

Polska
Wypadek na A2. Poszkodowanym pomagał Rafał Trzaskowski
Polsat News/Instagram/i_am_the_boss2020
Rafał Trzaskowski pomagał poszkodowanym w wypadku

W niedzielę w okolicach miejscowości Emilia w woj. łódzkim na autostradzie A2 samochód osobowy uderzył w bariery ochronne. Poszkodowane zostały trzy osoby, w tym dziecko. Na miejscu pomocy poszkodowanym udzielili świadkowie zdarzenia, w tym politycy Koalicji Obywatelskiej. Jednym z nich był kandydujący na urząd prezydenta Rafał Trzaskowski.

Do wypadku doszło w niedzielę po godz. 18:00 na 343. kilometrze autostrady A2. To odcinek trasy między węzłami Wartkowice i Emilia.

 

Według wstępnych ustaleń policji kierujący toyotą 35-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn zjechał z jezdni i uderzył w bariery ochronne. Razem z nim podróżowała 32-letnia kobieta i trzymiesięczne dziecko. Wszyscy trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

ZOBACZ: Groźny wypadek w Łodzi. Ucierpiało troje dzieci, kierowca był pijany

 

Jak poinformował "Głos Wielkopolski", powołując się na świadka zdarzenia, pomocy poszkodowanym udzielili politycy Koalicji Obywatelskiej - w tym Rafał Trzaskowski, który w niedzielę odwiedzał Konin.

 

Informacje te potwierdziła polsatnews.pl liderka Inicjatywy Polska Barbara Nowacka, która podróżowała busem razem z prezydentem Warszawy.

 

W sieci dostępne jest kilkusekundowe nagranie z miejsca wypadku. "Trzaskowski nie miał wypadku, ale wysiadł z auta i (pomógł - red.) małemu dziecku w wypadku samochodowym. Wszystko widziałem z odległości 10 metrów" - napisał internauta.

 

 

zdr/ml/ polsatnews.pl, Głos Wielkopolski, PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie