Więził i zmuszał do prostytucji 23-latkę. Trafił do aresztu

Polska
Więził i zmuszał do prostytucji 23-latkę. Trafił do aresztu
KPP w Wołominie
23-latek trafił do aresztu

Mieszkaniec Ząbek więził i zmuszał do prostytucji 23-letnią obywatelkę Ukrainy bijąc ją i grożąc śmiercią. Kobieta miała być też więziona w Warszawie. Mężczyzna zniszczył też jej laptopa. Podejrzany 23-latek usłyszał zarzuty i trafił na trzy miesiące do aresztu.

Policja w Ząbkach kilka dni temu otrzymała informację, że 23-letnia obywatelka Ukrainy jest zmuszana do prostytucji. Kobieta, z którą funkcjonariusze nawiązali kontakt potwierdziła, że od początku maja jest przetrzymywana na terenie Warszawy przez 23-latka.

 

Bił i groził śmiercią

 

Kobieta zeznała, że mężczyzna bije ją i grozi śmiercią. Zmusza ją też do prostytucji i obcowania płciowego. Dodatkowo kazał jej pić płyn o nieustalonym składzie, zniszczył jej laptopa i tablet. Straty wyceniono na 1,6 tys. zł. 

 

ZOBACZ: Zgwałcił 9-latkę, później skrępował ją i uwięził w wersalce. Grozi mu dożywocie

 

Tego samego dnia policja zatrzymała w Ząbkach wskazanego mężczyznę. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli przy nim metamfetaminę, mefedron i amfetaminę.

 

Grozi mu 12 lat więzienia

 

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Usłyszał też zarzuty zmuszania do prostytucji, zgwałcenia, zmuszenia do określonego zachowania, zniszczenia mienia i posiadania środków odurzających.

 

Sąd zdecydował o trzymiesięcznym areszcie. 23-latkowi grozi od 2 do 12 lat więzienia.  

pgo/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie