"Chciałabym ci powiedzieć́, jak bardzo cię kocham". Córka Anny Przybylskiej wspomina mamę

Polska
"Chciałabym ci powiedzieć́, jak bardzo cię kocham". Córka Anny Przybylskiej wspomina mamę
Polsat News
Anna Przybylska zmarła 6 lat temu

Z okazji Dnia Matki Oliwia Bieniuk zamieściła na swoim instagramie wzruszający post. "Chciałabym ci dać́ przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć́ jak bardzo cię kocham" - napisała, zwracając się do zmarłej 6 lat temu mamy.

Aktorka Anna Przybylska w wieku 36 lat przegrywa walkę z guzem trzustki. Osierociła córkę Oliwię oraz dwóch synów: Szymona i Jana. Ich ojcem jest były reprezentant Polski w piłce nożnej Jarosław Bieniuk.

 

Bolesne zmagania z chorobą uwielbianej artystki obserwowała cała Polska. Jej śmierć poruszyła miliony osób i wywołała lawinę gestów solidarności z najbliższymi.

 

ZOBACZ: Lekarz Anny Przybylskiej stanie przed sądem

 

"Mija kolejny rok"

 

Oliwia miała 12 lat, kiedy zmarła jej mama. Dziś, w dniu święta wszystkich mam, nawiązała do tego tragicznego wydarzenia podkreślając, że Anna Przybylska nadal zajmuje ważne miejsce w jej sercu.

 

"Mija kolejny rok bez ciebie mamo i jak co roku od 6 lat nie mogę z tobą świętować́ tego cudownego dnia. Chciałabym ci dać́ przepiękny prezent lub po prostu powiedzieć́ jak bardzo cię kocham i życzyć́ ci wszystkiego najlepszego. Twoja córka, Oliwia. Kocham Cię" - napisała w mediach społecznościowych.

 

Obok zdjęcia opublikowała wspólną fotografię w narciarskich strojach wykonaną w jednym z górskich kurortów.

 

 

Nowotwór trzustki

 

Guz trzustki to nowotwór o bardzo kiepskich rokowaniach. Choroba długo nie daje żadnych objawów, a kiedy się już pojawiają, często na leczenie jest zbyt późno.

 

W 2011 r. zmarł na nią Steve Jobs, jeden z trzech założycieli firmy Apple.

emi/pgo/polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie