9 województw w ciągu doby. Kosiniak-Kamysz rozpoczyna trasę online

Polska
9 województw w ciągu doby. Kosiniak-Kamysz rozpoczyna trasę online
PAP/Łukasz Gągulski
Pomimo epidemii kandydat PSL dalej chce się spotykać z mieszkańcami Polski.

W piątek nasz kandydat rozpoczyna trasę online; w formie live chatów w ciągu 24 godzin spotka się z mieszkańcami 9 miast w 9 województwach - poinformowała szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza Magdalena Sobkowiak. W piątek lider PSL spotka się z mieszkańcami Przemyśla i Płocka.

Sobkowiak pytana przez o plany kampanijne Kosiniaka-Kamysza poinformowała, że w piątek wieczorem kandydat PSL rozpoczyna spotkania online z mieszkańcami Polski. - W ciągu 24 godzin odwiedzi 9 miast w 9 województwach - podkreśliła szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza.

 

Jak zaznaczyła, kandydat PSL dalej chce się spotykać z mieszkańcami Polski, a skoro ze względu na pandemię koronawirusa organizacja spotkań otwartych jest niemożliwa, to zastosuje nową formę spotkań w postacie live chatów z mieszkańcami.

 

Wirtualne spotkanie z mieszkańcami

 

W piątek wieczorem kandydat PSL spotka się wirtualnie z mieszkańcami Przemyśla i Płocka. Z kolei w sobotę odwiedzi pozostałe: Tarnów, Olsztyn, Zamość, Koszalin, Piłę, Zieloną Górę i Ostrowiec Świętokrzyski.

 

ZOBACZ: Żona Kosiniaka-Kamysza napisała do Pierwszej Damy. Jest odpowiedź

 

Sobkowiak powiedziała też, że kolejną nowością w kampanii kandydata PSL jest "punktowanie Andrzeja Dudy". - Tak, jak to działo się już w tym tygodniu, kiedy prezydent Duda mówił o pomocy przedsiębiorcom i tego samego dnia Kosiniak-Kamysz stanął na konferencji z panią przedsiębiorcą, która żadnej pomocy od rządu nie dostała. W środę Andrzej Duda mówił o suszy, a dzisiaj Kosiniak-Kamysz był na konferencji z rolnikiem, który nie dostał odszkodowania za straty spowodowane zeszłoroczną suszą - mówiła szefowa sztabu Kosiniaka-Kamysza.

 

"I tak będzie też w najbliższych dniach, nasz kandydat będzie punktował Andrzeja Dudę" - zapowiedziała.

msl/ PAP

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze