Zderzenie ciężarówek na obwodnicy Olsztyna. Trasa zablokowana w kierunku Warszawy

Polska
Zderzenie ciężarówek na obwodnicy Olsztyna. Trasa zablokowana w kierunku Warszawy
Policja Olsztyn
Nikt nie ucierpiał w kolizji, ale jedna z ciężarówek przewróciła się na bariery energochłonne, a na jezdnię wysypał się żwir

Po zderzeniu dwóch ciężarówek na drodze ekspresowej S 16 na obwodnicy Olsztyna między Ostródą a Mrągowem zablokowana została trasa w kierunku Warszawy. Utrudnienie może potrwać kilka godzin - podano we wtorek w punkcie informacji drogowej GDDKiA.

Na S16 w Olsztynie doszło we wtorek rano do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Według olsztyńskiej policji około godziny 7.30 na obwodnicy Olsztyna na wysokości miejscowości Stary Olsztyn między węzłami Olsztyn Pieczewo i Olsztyn-Jaroty, 30-letni kierowca ciężarówki Scania najechał na tył stojącej na jezdni z powodu awarii innej ciężarówki.

 

 

Nikt nie ucierpiał w kolizji, ale jedna z ciężarówek przewróciła się na bariery energochłonne, a na jezdnię wysypał się żwir. Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana. Kierowcy mogą ominąć ten odcinek trasy, jadąc przez drogę DK53 przy węźle Pieczewo. Utrudnienie może potrwać kilka godzin.

pgo/ PAP, polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie