#TwojaTwarzChallenge. Niepowtarzalna metamorfoza bez wychodzenia z domu

Polska
#TwojaTwarzChallenge. Niepowtarzalna metamorfoza bez wychodzenia z domu
Polsat
Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Także w #TwojaTwarzChallenge nie może być więc inaczej!

Każdy internauta może stworzyć niepowtarzalną metamorfozę na wzór tych, które powstają w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", bez wychodzenia z domu! Wystarczy wejść na oficjalny profil show na Facebooku i przesłać swoje wykonanie. Internauci będą mogli pomóc lekarzom i pracownikom szpitali w walce z Covid-19 poprzez wsparcie specjalnej zbiórki organizowanej za pośrednictwem Fundacji Polsat.

#TwojaTwarzChallenge to rozrywka bez wychodzenia z domu! Może w niej wziąć udział każdy. Wystarczy wejść na oficjalny profil programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na Facebooku, pobrać jeden z dziesięciu udostępnionych podkładów muzycznych lub wybrać własny, ucharakteryzować się (w miarę możliwości), przygotować choreografię, nagrać filmik i wysłać swoje wykonanie. Zgłoszenia będą przyjmowane przez Messengera na Facebooku programu TTBZ. Poprzez dodawanie hasztagów #twojatwarzchallenge i #zostańwdomu można nominować swoich przyjaciół, znajomych gwiazdy, rodzinę i w ten sposób zachęcić innych do wzięcia udziału w challenge’u!

 

ZOBACZ: Najlepsze finałowe występy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

 

Kto oceni przesłane wykonania? Każde z nich za pomocą lajków będą oceniać sami internauci, a następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Nagrodą dla zwycięzcy będzie miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu oraz backstage pass (zwiedzanie kulis show) z przewodnikiem! Ambasadorem akcji i przewodniczącym jury został Adam Strycharczuk – zwycięzca 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" oraz nowy juror w programie.

 

WIDEO: o szczegółach akcji w "Nowym Dniu z Polsat News" opowiadał juror programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Kacper Kuszewski

 

 

Specjalna zbiórka wspierająca lekarzy

 

Swój udział w akcji  zapowiedzieli też uczestnicy poprzednich edycji, m.in.: Rafał Szatan, Kazik Mazur, Czadoman, Stefano Terrazzino, Gosia Andrzejewicz, Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Staszek Karpiel – Bułecka, Kasia Ptasińska, Jeremi Sikorski, Marcel Sabat, Adam Fidusiewicz.

 


Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Także w #TwojaTwarzChallenge nie może być więc inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu TTBZ zostanie udostępniona specjalna zbiórka przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy i pracowników szpitali.

 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska, która wspólnie z Telewizją Polsat jest organizatorem akcji #TwojaTwarzChallenge.

red/ Polsat
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie