Pijana kasłała w twarz policjantowi. "Się nagra i będziecie w necie"

Polska
Pijana kasłała w twarz policjantowi. "Się nagra i będziecie w necie"
Policja.pl
42-latka zaczęła pluć na policjanta i kasłać mu w twarz. Próbował też zerwać mu maseczkę ochronną

Pluła na policjanta, zrywała mu z twarzy maseczkę ochronną, kopała i szarpała za mundur, a jej znajomi dopingowali krzycząc "k****", "ch***", "się nagra i będziecie w necie". Tak wyglądała interwencja stołecznych policjantów przy ul. Stalowej.

Po godz. 15 w poniedziałek policja dostała zgłoszenie w związku z grupowaniem się osób przy ul. Stalowej w Warszawie. Mundurowi prowadzili czynności z mężczyzną, który był wobec nich arogancki, kiedy podeszła do nich 42-latka. Kobieta chciała, aby policjant "zostawił jej kolegę w spokoju".

 

Dopingowali koledzy

 

42-latka zaczęła pluć na policjanta i kasłać mu w twarz. Próbował też zerwać mu maseczkę ochronną. 

 

ZOBACZ: Pobił ekspedientki, bo nie wpuściły go do sklepu

 

"Nietrzeźwą kobietę wspierało kilku okolicznych… bywalców, dopingujących okrzykami "k...wy zostawić ją", "ch…je", "bandyci". Ktoś krzyczał "się nagra i będziecie w necie" inny, że przyprowadzi pitbulla i załatwi „psów”." - informuje na Twitterze warszawska policja. 

Dozór policyjny

 

Policja obezwładniła mieszkankę Pragi Północ. Kobieta została zatrzymana i przewieziona na komendę przy ul. Jagiellońskiej, a po wytrzeźwieniu została doprowadzona do prokuratury.

 

ZOBACZ: Udawał policjanta i kontrolował, czy sklepy przestrzegają zasad w czasach koronawirusa

 

Wobec zatrzymanej prokurator zastosował dozór policyjny, zobowiązując ją do stawiania się w komendzie raz w tygodniu, natomiast wobec mężczyzny został skierowany wniosek do sądu w związku z art. 54 kodeksu wykroczeń związanym z naruszeniem przepisów porządkowych.

pgo/hlk/ polsatnews.pl
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie