Po pieczywo przyjechał bentleyem i zostawił kluczyk w stacyjce. Auto zniknęło na 3 godziny

Polska
Po pieczywo przyjechał bentleyem i zostawił kluczyk w stacyjce. Auto zniknęło na 3 godziny
KRP VII - Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła
"Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł tylko do stoiska z pieczywem"

Policjanci odzyskali skradzionego bentleya wartego półtora miliona złotych - poinformowała w czwartek nadkom. Joanna Węgrzyniak z Komendy Rejonowej Policji VII. Jego właściciel na moment poszedł do stoiska z pieczywem i zostawił kluczyki w stacyjce. Kiedy wrócił, samochodu już nie było.

Jak przekazała policjantka, funkcjonariusze z komisariatu w Wawrze zostali zaalarmowani przez właściciela o kradzieży bentleya, którego wartość wynosiła półtora miliona złotych.

 

- Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że pozostawił auto otwarte z kluczykami w stacyjce i wyszedł tylko do stoiska z pieczywem. Kiedy po chwili wrócił, jego samochodu nie było - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

 

ZOBACZ: Zaginął w Niemczech odnalazł się w Polsce. Bentley wart dwa mln zł odzyskany przez policję

 

Sprawą od razu zajęli się funkcjonariusze z wydziału do walki z przestępczością samochodową. Przed upływem 3 godzin bentley został zlokalizowany na jednym z parkingów w podwarszawskiej miejscowości. Policjanci zabezpieczyli auto, które wróciło do właściciela.

 

Trwają poszukiwania złodzieja. - Aktualnie funkcjonariusze kontynuują czynności związane z kradzieżą i wyjaśniają jej okoliczności w celu ustalenia sprawcy - podała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

bia/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie