Premier: proszę wszystkich Polaków - zostańmy w domu na święta

Polska
Premier: proszę wszystkich Polaków - zostańmy w domu na święta
Facebook/ Mateusz Morawiecki
Na nagraniu szef rządu podpisuje kartkę świąteczną z życzeniami, zakończonymi apelem: "Zostań w domu na święta"

- Proszę wszystkich Polaków: zostańmy w domu na święta; tylko tak możemy sprawić, że za rok wszyscy będziemy mogli się spotkać cali i zdrowi - podkreślił premier Mateusz Morawiecki, kierując w sobotę życzenia wielkanocne. - Wierzę, że ta trudna Wielkanoc okaże się wielkim świętem nadziei - mówił.

Premier w nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych przyznał, że Wielkanoc będzie w tym roku trudna. - Wierzę jednak, że okaże się ona wielkim świętem nadziei i nowego życia. Tego właśnie życzę wam wszystkim - powiedział.

 

ZOBACZ: 82 proc. Polaków nie planuje spotkać się w święta z rodziną

 

- Niech ta nadzieja nas zjednoczy. Niech nas pokrzepi i niech doda nam sił, abyśmy potrafili sobie radzić z wyzwaniami, jakie będą nas czekać w najbliższych dniach, tygodniach i miesiącach - podkreślił Morawiecki.

 

 

Premier zwrócił się także z apelem, aby święta spędzić w domach. - Proszę wszystkich Polaków: zostańmy w domach na święta. Skorzystajmy z możliwości udziału w mszach i nabożeństwach za pomocą radia, telewizji, czy internetu. Tylko tak możemy sprawić, że za rok wszyscy będziemy mogli się spotkać cali i zdrowi - powiedział.

 

Na nagraniu szef rządu podpisuje kartkę świąteczną z życzeniami, zakończonymi apelem: "Zostań w domu na święta".

bia/ PAP
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie